Прихильників «Русского мира» призначають у держструктури, – відеоміст Львів-Одеса

17:54 26 березня 2015 р.

Представник «Самооборони Одеси» Віталій Устименко

Представник «Самооборони Одеси» Віталій Устименко
Фото: odcrisis.org

Україна цілих 20 років була полем, де пускали своє коріння різні хижі структури, які не живили нашу державу, а спустошували.

Так образно висловився сьогодні, 26 березня, під час інтернет-відеомосту між Львовом та Одесою на тему «П’ята колона Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати?» представник «Самооборони Одеси» Віталій Устименко.

- Такої структури, яка би могла забезпечувати національний інтерес, державну безпеку, в нас не існувало. Тому все, що ми зараз маємо, це - плоди тривалої відсутності структури, здатної побороти цього внутрішнього агента, - каже він.

За його словами, після певного часу затишшя, знову активізовуються люди, які й довели країну до такого стану.

- Призначення таких людей у держструктури чи просування кар’єрною драбиною людей, які є прихильниками «Русского мира» та лідерів антимайдану - ці випадки є і надалі. Ми бачимо, інтереси яких людей лобіюються, - говорить Віталій Устименко.

За його словами, за стільки років Кремль нічого нового не вигадав у своїх методах активізації «п’ятої» колони.

- Це те саме, що вже робилося на теренах України. Якщо не вдалося показати відкритого протистояння, яке намагалися зробити впродовж лютого-травня 2014 року, то намагаються діяти методами  терору, методами підривної діяльності, - каже він.

Проте, за його словами, не завжди вдається відрізнити «своїх» від «чужих». І, як приклад, курйозного випадку розказує, як до Одеси приїжджали влаштовувати мітинг львів’яни.

- Недавно до нас приїхали автономні націоналісти з одеськими соціалістами. Вони робили мітинг під соціальними гаслами. На мітинг прийшла і велика кількість правоохоронців та національно налаштованих організацій, які очікували на сепаратистські гасла. А натомість зустрілися з особами з львівським акцентом і були дуже здивованими. А ось сепаратисти були дуже розчаровані, - згадує одеський «самооборонівець».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу