У Львові перепоховали провідника Крайового Проводу ОУН-УПА поруч із героями війни на сході України

18:10 11 жовтня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Сьогодні, 11 жовтня, у Львові, на Полі почесних поховань Личаківського кладовища, було урочисто перепоховано провідника Львівського Крайового Проводу ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка.

Сьогодні, 11 жовтня, у Львові, на Полі почесних поховань Личаківського кладовища, було урочисто перепоховано провідника Львівського Крайового Проводу ОУН-УПА Євгена-Андрія Пришляка. У цьому заході взяли участь родина Крайового провідника ОУН-УПА, депутати Львівської обласної ради Андрій Холявка та Святослав Шеремета, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, поет, громадський діяч, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ігор Калинець, представники ветеранських громадських організацій, історики, представники громадськості.

Розпочалася урочиста церемонія перепоховання у Львові панахидою за Євгеном- Андрієм Пришляком у подвір’ї Собору Св. Юра. Потім похоронна процесія пройшла вулицями Львова від Собору св. Юра до Личаківського кладовища. Тут, на Полі почесних поховань, священнослужителі відслужили панахиду за Євгеном-Андрієм Пришляком, а потім відбулася громадянська панахида.

Про це повідомило сьогодні, 11 жовтня інтернет-видання «Український погляд».

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу