Протестувальники блокують в Україні 37 об'єктів

18:00 12 лютого 2014 р.


Фото: iPress.ua

Про це заявила на брифінгу в середу чиновник Генпрокуратури.

Начальник головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту ГПУ Ірина Зарубинська, повідомляючи, що мітингувальники продовжують блокувати в Україні 37 об'єктів, додає:

«Зокрема на території України до цього часу залишаються захопленими шість приміщень, де розташовані органи влади та самоврядування. Це обласні адміністрації в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській областях, Київська міська державна адміністрація, а також Сокальська райдержадміністрація Львівської області та сесійна зала Полтавської облради.

Окрім цього, на сьогодні заблокованими залишаються також і інші будинки та транспортні комунікації. Загалом – 37 об’єктів.

Наслідком таких дій є шкода майна на мільйони гривень. Наразі органами внутрішніх справ за кожним цим фактом відкрито кримінальні провадження. І конкретні суми завданих збитків встановлюються в ході досудового розслідування».

Про це інформує в середу «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу