Прохідний до Верховної Ради бар’єр долають наразі сім партій, у тому числі – міського голови Львова, – опитування

14:50 13 жовтня 2014 р.


Фото: vistiradio.com.ua

Якби парламентські відбулися в найближчу неділю, то до законодавчого органу потрапили б «Блок Петра Порошенка», Радикальна партія, «Народний фронт», «Сильна Україна», «Батьківщина», «Самопоміч» та «Опозиційний блок».

Сім партій мають шанс пройти до Верховної Ради за опитуванням соціологічної групи «Рейтинг». Такі результати були представлені нею сьогодні, 13 жовтня,  на прес-конференції.

Респондентів просили відповісти на запитання «Якби вибори до Верховної Ради відбулися в найближчу неділю, то за яку партію (блок партій) Ви б проголосували?».

Так, «Блок Петра Порошенка» набрав би 33,5%, Радикальна партія Олега Ляшка – 12,8%, «Народний фронт» – 8,9%, «Сильна Україна» Тігіпка – 7,8%, «Батьківщина» – 6,9%.

Також 5,4% опитаних голосували б за «Самопоміч» мера Львова Андрія Садового, і 5,1% за «Опозиційний блок».

Менше необхідних в 5% отримали б партії «Громадянська позиція» (4,6%), Комуністична партія (4,5%), «Свобода» (близько 4%), «Правий сектор» (близько 2%). За інші партії проголосували б в цілому близько 5% опитаних.

Всього в опитуванні досліджувалися 29 партій, які мають намір брати участь у виборах.

При цьому 34% опитаних повністю впевнені у своєму виборі, 36% можуть його змінити, 15% вагаються і ще 15% ще не визначилися зі своїм вибором.

Всього 75% респондентів висловили готовність проголосувати на виборах. Опитування проводилося з 1 по 8 жовтня, опитано дві тисячі осіб в усіх областях, включаючи Донецьку і Луганську (на територіях, підконтрольних Україні). Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Про це повідомило сьогодні, 13 жовтня, інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу