Президент України запевнив, що зради не буде

18:00 2 грудня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukrinform.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі лідерів країн «нормандського формату» зради не буде.

Президент повідомив в понеділок, 2 грудня, у відеозверненні, записаному під час занять спортом: «Ніякої зради не було і не може бути. Але я буду більше впевнено вести себе на цій зустрічі, якщо буду знати, що мені країна довіряє, що за моєю спиною цілий наш незалежний народ».

Зеленський також закликав не вірити політикам чи політичним силам, які говорять про можливу «зраду» на прийдешній «нормандській» зустрічі. Президент наголосив: «Не вірте нікому, війною нікуди ніхто не може піти, не хоче піти і втрачати ще сотні тисяч людей – ми не можемо собі цього дозволити. Тому – тільки дипломатія.

А стосовно перемовин із президентом РФ Зеленський зауважив: «Знаєте, без цього діалогу можна, але це приблизно, як біг на цій біговій доріжці, тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці. Ми не хочемо бути на місці, ми хочемо, щоб усе це закінчилося і ми знову були великою країною Україною».

Як інформував «Щоденний Львів», Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на Донбасі можливі лише після виведення всіх незаконних військових формувань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика