Президент України запевняє: «Закону про особливий статус Донбасу не існує»

15:37 25 вересня 2014 р.


Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

Петро Порошенко пояснив у четвер, що «мова йде лише про закон про особливий режим місцевого самоврядування на Донбасі і жодні особливі повноваження чи суверенітет центральна влада України нікому не делегує».

Президент Петро Порошенко стверджує, що прийняті 16 вересня закони щодо Донбасу не дають цій території жодного особливого статусу. Про це він заявив сьогодні, 25 вересня,  під час прес-конференції.

«Зараз я скажу вам сенсаційну новину. Ніякого закону про спеціальний статус Донбасу не існує. Це вигадки», – сказав він.

Президент пояснив, що мова йде лише про закон про особливий режим місцевого самоврядування на Донбасі і жодні особливі повноваження чи суверенітет центральна влада України нікому не делегує. Говорячи про особливий режим самоврядування, Порошенко зазначив, що це є частиною реформ з децентралізації.

«Прокурори будуть призначатися відповідно до закону про прокуратуру. Ніяких проблем. Те ж саме і про міліцію – «народна міліція» діятиме відповідно з українським законом», – запевнив він.

Також Порошенко запевнив, що Україна збереже свою цілісність і жодного анклаву на кшталт Придністров’я на території країни не з’явиться. «20 років Придністров’я прирекли людей, які жили в одній з найбагатших республік Радянського Союзу, на рабство. Досвід Придністров’я, Осетії, Абхазії переконує мене і дає підстави для оптимізму, що ми збережемо цілісність держави», – заявив він, як передає в четвер інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу