Президент України випробовував у Львові бронемашину «Дозор» (відео)

20:55 3 жовтня 2014 р.


Фото: Укрінформ

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, Петро Порошенко запевнив у п’ятницю: «Вояки не підуть без броньованої техніки, без спеціального обладнання».

У прес-службі міської ради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що сьогодні, 3 жовтня, в рамках робочого візиту до нашого міста, Президент України Петро Порошенко відвідав бронетанковий ремонтний завод, де оглянув взірець легкого бронетранспортера «Дозор» та іншу спецтехніку для АТО, яку ремонтують на заводі. У повідомленні також конкретизують:

«ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» станом на сьогодні завантажене на 100%, при необхідності працює у вихідні дні, позаурочні години та, окремі дільниці, у три зміни. На підприємстві працює 800 осіб. Тут ремонтують спецтехніку для зони АТО. 

Окрім цього, тут виготовили легкий бронетранспортер «Дозор», який зможе перевозити десантників з точки А в точку В.  Цей бронетранспортер під час свого візиту на завод оглянув Президент.

«Зараз ми вирішуємо питання передачі документації, щоб була у вас можливість уже переходити на тризмінний режим ремонту БМП, БТР, броньованої техніки. Створимо вам зараз ремонтний фонд.  Я вам дуже дякую. Бо зараз від вас залежить наскільки якісно ми захистимо державу. Бо проблема зараз не в чисельності. Вояки не підуть без броньованої техніки, без спеціального обладнання», – зазначив Петро Порошенко, Президент України, оглядаючи бронетранспортер «Дозор». 

За ініціативою Президента було проведено випробування міцності броні нової машини «Дозор». Броня машини витримала, куля не пройшла наскрізь.

Нагадаємо, на підприємстві виконують роботи для МОУ, а саме: капітальний ремонт тягачів 7 од. БРЕМ -1 (броньована ремонтно-евакуаційна машина), 12 од. двигунів В-59, 45 од. коробок К1. На кінцевій стадії підписання угоди на відновлення 5 од. інженерних машин ІМР-2М. Також виїзні бригади підприємства виконують роботи по відновленню техніки у військових частинах.

За останні два місяці підприємство відновило бронетранспортери БТР-80 для ДП «Укроборонсервіс», БТР-60ПБ для прокуратури Львівської області, БРДМ для ГУ МВС у Львівській області. Зараз проводять капітальний ремонт 9 од. БТР-60ПБ для Західного територіального управління Держприкордонслужби.

Крім того ДП ЛБТЗ має частково документацію та всі можливості для проведення капремонту танків Т-64 всіх модифікацій (виробничі площі, кваліфікований персонал, устаткування, обладнання, новітні технології).

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти комплекти ГТВ для різних машин при забезпеченні відповідною документацією, проводити модернізацію як гусеничної, так і колісної техніки.

Довідка

ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» був створений за рішенням Комітету Оборони та наказом №26 по Головному Бронетанковому Управлінню 9 травня 1944 р. 

50-і роки. Освоєння капремонту Т-54, Т-55, виготовлення стендового та нестандартного обладнання. 

80-і роки. Освоєння танків Т-72 та спецтехніки на їх базі. 

90-і роки. Ліквідація середніх танків Т-55, Т-54, Т-62. 

1995-2006 рр. Початок випуску продукції на експорт. Виготовлення запчастин до БТ техніки. Освоєння і капремонт модернізованого танка Т-72Б та випуск нового українського тягача БТС-5Б на базі Т-72, виготовлення складних агрегатів до тягачів. 

Освоєно випуск і складання нових видів народно-господарської продукції, та конверсійної техніки: ЛіАЗ-5256, Газель, ГТУ-1- 0,5, ЛРМЗ-460, ЛРМЗ-580, КТС-16, БМР-1, ІМР-1, ІМР-2, Т-55АМВ, Т-72Б1 тощо». 


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу