Президент України наказав сформувати нові військові з'єднання, готові відбити наступ рашистів

18:15 4 листопада 2014 р.


Фото: president.gov.ua

Глава держави Петро Порошенко запевнив у вівторок, що ймовірні атаки ворога на Бердянськ, Маріуполь, Харків і Дніпропетровську область отримають відсіч.

Президент України Петро Порошенко запевнив сьогодні, 4 листопада, що ймовірні наступи на Бердянськ, Маріуполь, Харків та Дніпропетровську область будуть відбиті за допомогою військових з'єднань. Про це він заявив на засіданні РНБО у вівторок.

За його словами, він як головнокомандувач дав доручення силовиками «сформувати декілька нових частин і з'єднань, як і дозволять вже зараз перекрити можливі наступи. «Йдеться про напрямок Бердянська, Харкова, північніше Луганська, Маріуполя та Дніпропетровської області», – сказав Президент.

Окрім того, за словами Петра Порошенка, план щодо встановлення трьох ліній фортифікаційних споруд вздовж контрольованої Україною території чітко виконується. «Триває забезпечення наших частин наших збройних сил, технікою, як наступального, так і розвідувального характерів», – запевнив Президент.

Петро Порошенко також наголосив, що Україна налаштована вирішувати конфлікт на Донбасі винятково мирним шляхом, але, водночас, додав: «Однак ми маємо пам’ятати, що ми здатні захистити нашу державу».

Про це повідомляється сьогодні, 4 листопада,  на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу