Президент України нагородив чотирьох львів’янок (відео)

20:20 7 березня 2015 р.


Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Петро Порошенко удостоїв Яну Шемякіну орденом «За заслуги» II ступеня, Таїсію Литвиненко – орденом княгині Ольги І ступеня, волонтера Марту Дацко – медаллю «За врятоване життя», викладача Уляну Федорович – почесним званням «Заслужений працівник освіти України».

Як повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Президента України, Петро Порошенко вручив нагороди жінкам , а зокрема – львів’янкам:

чемпіонку Олімпійських ігор та Європи, й призерка чемпіонату світу з фехтування Яну Шемякіну – орденом «За заслуги» II ступеня;

артистку Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Таїсію Литвиненко – орденом княгині Ольги І ступеня;

волонтера та активістку громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції Марту Дацко – медаллю «За врятоване життя»;

викладача вищого навчального комунального закладу обласної ради «Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського Уляну Федорович – почесним званням «Заслужений працівник освіти України».

Відтак наведемо текст Указу Президента України №126/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» повністю:

«За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ШЕМЯКІНУ Яну Володимирівну – чемпіонку Олімпійських ігор, чемпіонку і дворазову призерку чемпіонату Європи, призерку чемпіонату світу з фехтування, м. Львів

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня;

ГАПОНОВУ Ольгу Борисівну – провідного інженера-технолога відділу відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» ;

ДОНЕЦЬ Валентину Федорівну – вчительку комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради;

ІЩУК Олену Ананіївну – гальваніка акціонерного товариства «Завод «Маяк», м.Київ

КОРЖ Ірину Володимирівну – завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії;

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ЛИТВИНЕНКО Таїсію Йосипівну – артистку Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів;

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АЛЕКСЄЄВУ Ганну Степанівну – помічника начальника бази – начальника служби 2572 центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України;

БАНДАЛЕТОВУ Вікторію Юріївну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», Київська область;

БАШЕЙ Ольгу Олексіївну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», м. Київ;

БИСТРУ Наталію Олександрівну – начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підполковника служби цивільного захисту

БОРИСЕНКО Тетяну Григорівну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», Чернігівська область;

ВАТУЛЬОВУ Тетяну Олександрівну – психолога відділення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, майора служби цивільного захисту;

ВОРОНУ Ларису Миколаївну – директора державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» ;

ВОТЧЕР Юлію Луківну – волонтера, координатора Штабу національного спротиву

ЗЕМЛЯНУ Ірину Олександрівну – волонтера, члена громадської організації «Спілка морських піхотинців України», Полтавська область;

КУЧИНСЬКУ Анастасію Олександрівну – начальника відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту;

МАЙБОРОДУ Ганну Анатоліївну – голову комітету Асоціації народних волонтерів України;

МАТВЄЄВУ Ганну Дмитрівну – директора Миколаївської спеціалізованої школи І-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради Миколаївської області;

НЄМЕЦЬ Людмилу Миколаївну – завідувача кафедри Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;

ОРЛОВУ Світлану Олександрівну – суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці;

ПОПОВУ Галину Іванівну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», м.Кіровоград;

СИВАК Оксану Василівну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», м. Київ;

СИВЕЦЬ Віру Миколаївну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Світанок», Черкаська область;

СОСЮК Наталію Володимирівну – директора комунального закладу «Школа- інтернат II-III ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради

ТОЛМАЧОВУ Юлію Віталіївну – волонтера, м. Житомир;

УЛЬЯНЕНКО Наталію Борисівну – радника президента акціонерного товариства «Мотор Січ», м. Запоріжжя;

ХЕРХАДЗЕ Ірму Автандилівну – провідного фахівця відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту;

ЧИЖИК Катерину Вікторівну – волонтера, заступника керівника штабу національного захисту Дніпропетровської області;

ЧОРНУ Наталю Василівну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», Київська область;

ШОЛОЙКО Наталію Василівну – керівника сектору медичної служби Штабу національного спротиву

ЮЗЬКО Тамару Анатоліївну – директора колективного закладу охорони здоров’я «Медичний центр лікування безпліддя», м. Чернівці;

Нагородити медаллю «3а військову службу Україні»

АНДРІЙЧЕНКО Аліну Олександрівну – старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину;

БЕРГІЛЕВИЧ Світлану Олександрівну – операційну сестру від ділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта;

ДИКУ Тетяну Вікторівну – медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта;

КАЛМИКОВУ Катерину Ігорівну – інспектора відділення відділу прикордонної служби «Маріуполь-2» Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого сержанта;

КУРОПАТУ Еллону Михайлівну – старшого інспектора взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Золоті ворота» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, лейтенанта міліції;

ЛОЗИНСЬКУ Жанну Аркадіївну – старшу медичну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, старшину;

МЕЛЬНИК Ларису Миколаївну – медичну сестру Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України;

МЕЛЬНИК Ольгу Миколаївну – медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта;

ОНОПРІЄНКО Галину Миколаївну – інструктора роти батальйону забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України, сержанта

ПАВЛУХІНУ Аллу Дмитрівну – старшу операційну сестру відділення 59 військово-мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта;

РЕШЕТОВУ Марію Г еннадіївну – міліціонера взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, рядового міліції;

СІМОНЕНКО Олену Іванівну – інспектора відділення відділу прикордонної служби «Красна Талівка» Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, сержанта;

ШВЕЦЬ Світлану Олександрівну - медичну сестру відділення 59 військово- мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України, молодшого сержанта;

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня

БАБІНЧУК Марину Іванівну – інспектора відділення відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика;

ГУЖВІНСЬКУ Надію Вікторівну – старшого кухаря роти військової частини 3005 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, старшого солдата;

КОНДРАТЮК Діану Вікторівну – заступника начальника відділу Котовського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковника;

ОЛЕЩЕНКО Олену Єлізарівну – начальника служби - головного державного санітарного лікаря військово-медичного управління Головного управління Національної гвардії України, полковника медичної служби;

СЕМЕНОВУ Людмилу Павлівну – начальника служби військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора медичної служби;

СТЕФАНІВ Наталію Дмитрівну – начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби;

ТРОФИМЕНКО Галину Петрівну – начальника служби військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, підполковника медичної служби;

ШЕВЧЕНКО Світлану Володимирівну – першого заступника начальника Авдіївського міського відділу - начальника відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, майора міліції;

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

ДРОЖАНІКОВУ Галину Олександрівну – оперуповноваженого сектору Станично-Луганського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області, лейтенанта міліції;

ТИХОНОВУ Юлію Валентинівну – медичну сестру Головного військово- медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України, старшого сержанта;

ХОМЕНКО Оксану Василівну – головного спеціаліста відділу Департаменту Міністерства внутрішніх справ України;

ШІЩЕНКО Оксану Анатоліївну – старшого слідчого відділу управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, підполковника міліції;

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ДАЦКО Марту Ігорівну – волонтера, члена громадської організації «Всеукраїнська Гвардія революції», м. Львів;

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»;

БАБАК Ірину Миколаївну – старшого лейтенанта юстиції;

ГАРКУН Наталію Петрівну – оператора птахофабрик та механізованих ферм товариства «М’ясо-виробничий комплекс «Панвітек», Чернігівська область;

ДІДЕНКО Ларису Іванівну – начальника цеху акціонерного товариства «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів», Полтавська область;

НАЗАРОВУ Олену Миколаївну - медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область;

ЧЕПІКОВУ Тетяну Миколаївну – молодшу медичну сестру відділення Щастинської міської лікарні, Луганська область;

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ДЯЧЕНКО Лідії Олексіївні – провідному майстрові сцени Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського;

НАГОРНІЙ Ользі Василівні – солістці опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м. Київ;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГЛЕБІ Світлані Василівні – артистці, солістці академічного камерного хору «Кантус», Закарпатська область;

МОЦНІЙ Надії Григорівні – актрисі драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського;

ПЕТРАШ Ганні Олегівні – артистці-вокалістці Ансамблю пісні й танцю Міністерства внутрішніх справ України;

ТУРЧАНІНОВІЙ-НЕТРЕБІ Ілоні Леонідівні – артистці комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МАРТЮШОВІЙ Ірині Василівні – учительці Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району міста Києва;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БОДНІ Катерині Ігорівні – завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України, доктору медичних наук, професорові;

ДРЕБОТ Оксані Іванівні – провідному науковому співробітникові Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України, доктору ;економічних наук, м. Київ

СТРЕЛКОВСЬКІЙ Ірині Вікторівні – директорові Навчально-наукового інституту інфокомунікацій та програмної інженерії Одеської національної академії зв’язку імені О. С. Попова, доктору технічних наук, професорові;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛЕМІШКО Наталії Євгенівні – начальникові Управління - головному бухгалтеру Державного управління справами;

ЩЕГЛОВІЙ Ользі Миколаївні – заступникові директора департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

АСАТУРЯН Наталії Зиновіївні – заступникові директора творчо-виробничого об’єднання «Радіо «Карпати» Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії «Карпати»;

ВЕРЛАТІЙ Наталії Володимирівні – заступникові директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія»;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АРЕШКОВИЧ Аллі Олександрівні – лікареві, першому заступнику директора Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації;

КАСЬКОВІЙ Людмилі Федорівні – завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавська область;

КОРОЛЬОВІЙ Галині Едуардівні – завідувачеві амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Костянтинівка комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської районної ради, Запорізька область;

КОРОЛЬОВІЙ Ірині Михайлівні – лікареві Одеського міського управління головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області;

ПАВЛОВСЬКІЙ Маріанні Олександрівні – начальникові клініки – провідному інфекціоністу Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Міністерства оборони України;

ШАБАЄВІЙ Людмилі Іванівні – завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я «Ізюмська центральна міська лікарня», Харківська область;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

БОНДАР Ніні Володимирівні – майстрові художньої вишивки, м.Житомир;

СТЕПАНЮК Вікторії Миколаївні – майстрові писанкарства, м. Рівне;

ФЕДІРКО Ніні Іванівні – майстрові художньої вишивки, Київська область;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ВИСОЦЬКІЙ Катерині Іванівні – директорові Вінницького обласного краєзнавчого музею;

ЗАРЕНЧУК Парасці Степанівні – бібліотекареві Стецівської загальноосвітньої школи І-III ступенів Снятинської районної ради, Івано-Франківська область;

МОЛЧАНОВІЙ Ларисі Геннадіївні – викладачеві-методисту комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С. С. Прокоф’єва», Луганська область;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕЙДЕРМАН Броніславі Володимирівні – директорові Хмельницького ліцею № 17

ПАВЛОВІЙ Світлані Григорівні – завідувачеві відділу Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради;

ПАНЕНКО Вірі Андріївні – керівникові клубу комунального закладу «Сумський Палац дітей та юнацтва» ;

ПАСИНОК Валентині Григорівні – деканові факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

ПОЛЯКОВІЙ Людмилі Степанівні – директорові школи – дитячого садка І ступеня «Пролісок» міста Києва;

САВЧЕНКО Наталії Володимирівні – директорові Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м.Київ

ФЕДОРОВИЧ Уляні Михайлівні – викладачеві вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського» ;

ШУМ Ользі Анатоліївні – директорові комунального закладу освіти «Дніпропетровський навчально- реабілітаційний центр № 1» Дніпропетровської обласної ради;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ДЕМЧЕНКО Тетяні Володимирівні – медичній сестрі відділення комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова»;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КАНСЬКІЙ Ганні Степанівні - операторові Тернопільського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії «Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» акціонерного товариства «Укртрансгаз»

КОТИК Антоніні Дмитрівні – начальникові відділу – головному технологу акціонерного товариства «Волиньхолдінг»;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ДЕМЧЕНКО Галині Валентинівні – директорові санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», Донецька область;

СИВЕНКО Ларисі Миколаївні – голові Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» ;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АРТАМОНОВІЙ Марині Миколаївні – птахівниці товариства «Агрофірма» Дніпропетровська», Дніпропетровська область;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БУКАЛОВІЙ Олені Віталіївні – тренерові-викладачу Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ФІРСОВІЙ Нелі Федорівні – художникові-керамісту, м. Кіровоград.

Президент України  Петро ПОРОШЕНКО

6 березня 2015 року».


Відео: Адміністрація Президента України

dailylviv.com

До теми

21:28 1 березня 2021 р.

Професійні стандарти регіональних ЗМІ після локдауну: з яких причин страждає якість журналістики?

Перша – в умовах нестачі фінансування та кадрового голоду, регіональні видання бездумно користуються доступними онлайн джерелами, наповнюючи стрічку новин неякісним контентом у вигляді передруків офіційних повідомлень або постів у соцмережах.

Рубрика: Політика

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу