Президент перейшов до реалізації на сході України плану «Б» – повного знищення терористів, – нардеп

12:38 1 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dw.de

Про це повідомила у вівторок уповноважений Президента щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі й народний депутат Ірина Геращенко.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 1 липня, в повідомленні «Президент перейшов до реалізації плану «Б», – І.Геращенко»:

«Сепаратисти виявили зневагу до мирного плану Петра Порошенко і тому зараз влада розпочне реалізацію плану «Б». Про це в кулуарах парламенту сказала уповноважений Президента щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, передає кореспондент УНН.

«Зараз змінюються методи відновлення миру на сході України. До мирного плану, на який робив ставку Президент України, якого Україна повністю дотримувалась весь цей час, було просто ганебне ставлення з боку іншої сторони, з боку сепаратистів. Тому Президент зараз перейшов до реалізації плану «Б», який підтримується українськими військовими та цивільним населенням», – сказала І.Геращенко. 

За її словами, план «Б» відрізняється від минулого плану «А» націленістю на повне знищення терористів. «Головне завдання зараз – військові будуть діяти так, щоб робити ставку на нейтралізацію дій терористів, сепаратистів та бойовиків, які фінансуються ззовні», – сказала вона.

Нагадаємо, 30 червня Президент України П.Порошенко за підсумками засідання РНБО прийняв рішення зупинити дію режиму одностороннього припинення вогню на Донбасі.

Таким чином, режим припинення вогню, проголошений Президентом 20 червня та подовжений до 22.00 30 червня, вважається таким, дія якого завершилася. Раніше радник президента Ю.Луценко зазначив, що у разі, якщо мирний план президента Петра Порошенка не вдасться реалізувати, то доведеться застосовувати план «Б».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів