Президент України нагородив волонтера зі Львова Ірину Яремко Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня

10:58 23 січня 2015 р.

  • 0
  • 2679


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Народної Самооборони Львівщини

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, згідно з указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», волонтера зі Львова Ірину Яремко нагороджено за значний особистий внесок у державне будівництво орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 23 січня, «Щоденному Львову», що Президент України нагородив Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня волонтера зі Львова Ірину Яремко. У повідомленні також конкретизують:

«Згідно з Указом Президента України Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Яремко Ірину Володимирівну — волонтера, м.Львів .

Окрім того, Глава держави присвоїв Почесні звання:

«Заслужений будівельник України» – Ватаговичу Михайлу Івановичу – генеральному директорові дочірнього підприємства «Плай», Львівська область

«Заслужений діяч науки і техніки України» – Піху Зоряну  Григоровичу – проректорові, завідувачу кафедри Національного університету «Львівська політехніка», докторові хімічних наук, професору

«Заслужений діяч мистецтв України» – Франку Івану Миколайовичу – завідувачеві кафедри художнього металу Львівської національної академії мистецтв

«Заслужений працівник освіти України» – Лісній Мирославі Михайлівні – начальникові відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації, Львівська область

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» –Грибовському Віталію Васильовичу — тренерові-викладачу Школи вищої спортивної майстерності, м.Львів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 336

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 825

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 462

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу