Президент нагородив у Львові трьох десантників 80-ї бригади, які обороняли аеропорт Луганська (відео, оновлено)

15:30 3 жовтня 2014 р.


Фото: АПУ/Facebook

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Глава держави Петро Порошенко удостоїв орденами «За мужність» III ступеня молодшого сержанта Вадима Масовця, старшого сержанта Володимира Сірківа й старшого солдата Андрія Шевчука.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 3 жовтня, Президент України Петро Порошенко нагородив орденами «За мужність» III ступеня молодшого сержанта Вадима Масовця, старшого сержанта Володимира Сірківа й старшого солдата Андрія Шевчука. У повідомленні також зазначено:

«Сьогодні, 3 жовтня, у Львові з робочим візитом перебуває Президент України Петро Порошенко. Президент відвідав Академію Сухопутних військ ЗСУ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, де звернувся з вітальним словом до курсантів та провів церемонію вручення державних нагород України. Окрім цього, Президент відвідав Музей Академії Сухопутних Військ. Зокрема Петро Порошенко заявив у Львові:

«Сьогодні Україна і ми з вами переживаємо найскладніший етап у житті нашої держави. Український народ, об’єднаний в єдину родину, захищає суверенітет, територіальну цілісність, незалежність, недоторканність кордонів нашої держави. Успіх кожної бойової операції залежить від вашої професійної підготовки, моральної стійкості, особистих патріотичних якостей, офіцерів, командирів, первинної ланки військового управління.

За час ведення бойових дій 62 офіцери – випускники Академії – нагороджені високими державними нагородами. Один з них – старший лейтенант Євген Зеленський – удостоєний вищого звання Герой України – на жаль, посмертно.

Я впевнений, що на таких прикладах мають виховуватись покоління. Наше першочергове завдання – відновлення могутності українського війська.

Кожен громадянин України має почувати себе надійно і захищено від будь-яких посягань на його життя, права й свободи. Я впевнений, що львівські військовослужбовці, львівські військові частини сьогодні воюють зі славою. Я закликаю усіх вас заволодівати військовим ремеслом, віддано і щиро готувати себе до захисту нашої Вітчизни».

Президент також зазначив, що необхідно негайно втілювати реформи.

Після виступу він вручив три державні нагороди – орден «За мужність» III ступеня. Такі відзнаки отримали: молодший сержант Вадим Масовець, старший сержант Володимир Сірків і старший солдат Андрій Шевчук».

Натомість інтернет-видання «iPress.ua» повідомило сьогодні, 3 жовтня:

«Президент України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Львова й разом з міським головою Андрієм Садовим, виконувачем обов’язків керівника ЛОДА Юрієм Турянським та віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Петро Порошенко прибув в Академію сухопутніх військ, 

Там він нагородив трьох військових 80-ї аеромобільної бригади, які захищали аеропорт в Луганську. Нагороди з рук Президент отримали Вадим Масовець, Володимир Сірків та Андрій Шевчук. Порошенко вручив їм ордени за мужність і особисто подякував за службу.

«Кожен громадянин України повинен почувати себе надійно захищеним. Я впевнений, що в підручники військової справи увійдуть операції військових 80-ї бригади, які героїчно захищали луганський аеропорт. Вони слугують прикладом, як треба воювати і боронити нашу державу», – сказав Президент.

Про це повідомив сьогодні, 3 жовтня, кореспондент інтернет-видання «iPress.ua».


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу