Представник «Правого сектора» пророкує наступний Майдан

12:31 20 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Якщо ми зараз не можемо штурмувати і захопити території Східної України, то треба оголосити воєнний стан, території оголосити окупованими, обнести колючим дротом, вирити окопи в повний зріст та зробити довготривалу лінію оборони.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) заявив довірена особа політичної партії «Правоий сектор»  Валерій Сергатюк.

- Доти, поки ми будемо називати війну антитерористичною операцією, а окуповані території – територіями з особливими статусом, порядку в країні не буде. Доки уряд буде нас морочити таким словоблуддям, порядку не буде і не буде перемоги, - вважає представник «Правого сектора».
На його думку, закони 16 вересня ще ганебніший, ніж закони 16 січня. Вони зробили терористів учасниками політичного процесу, вони дають можливість бандформуванням перетворитися у народну міліцію і відстрілювати наших хлопців, які навіть не мають статусу учасників бойових дій.
За таких умов Валерій Сергатюк пророкує наступний Майдан.

- У нас уже відбулося дві революції. А докорінних змін не відбулося. Тому ми не виключаємо, що буде третій етап революції, який докорінно змінить правила. Не достатньо оголосити європейський курс, не достатньо прийняти закони, які будуть схвалені Венеціанською комісією, треба міняти правила гри, поміняти осіб при владі, поміняти еліту.

До того часу, поки там будуть особи, пов’язані одне з одним своєрідними метастазами корупційних діянь, очевидно ніяких змін не буде. Зрештою, треба подивитися – як нинішня влада «розправилася» з винуватцями і подій на Майдані, і з тими, хто підтримував та фінансував сепаратистів – всі вони на волі, всі вони зараз балотуються до Верховної Ради і мають усі шанси бути обраними до парламенту. Тому що ворон воронові око не виклює, - каже Валерій Сергатюк.

Як приклад, він наводить роками напрацьовані корупційні взаємозв’язки, коли корупціонера з Львівської області перекидають, як колишню партноменклатуру, на Дніпропетровську область, а звідтамти – сюди. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:14 1 жовтня 2020 р.

Рейтинг повідомив, який міський голова подобається виборцям

45% опитаних вважають, що для кандидата на міського/сільського голову важливіше вирішувати поточні проблеми. Водночас, майже стільки ж (43%) переконані, що йому важливіше пропонувати стратегію розвитку населеного пункту.

Рубрика: Політика

11:49 1 жовтня 2020 р.

Соціологи назвали п'ять партій, які умовно перемагають на місцевих виборах

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: «Слуга народу» 15,5% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Європейська солідарність» – 11,4%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,4%, «Батьківщина» – 8,3% та «За майбутнє» – 6,2%.

Рубрика: Політика

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу