Представник групи Першого грудня розповів про можливості звільнення захисників Маріуполя

20:08 15 травня 2022 р.

Виклик усій західній цивілізації, всьому цивілізованому світу кинув Путін, розпочавши повномасштабну війну проти України.

У цьому переконаний громадський діяч і дисидент, учасник ініціативної групи «Першого грудня» Йосиф Зісельс: «Протистояння з Кремлем - не український локальний конфлікт. Це війна Росії проти усього світу».

За його словами, з позиції світу, який є гуманним і ліберальним, ініціативна група «Першого грудня» звернулась до керманичів провідних країн з проханням допомоги звільнити захисників Маріуполя. Передусім цивільних і поранених, - розповів в ексклюзивному інтерв’ю Українській службі Польського радіо Йосиф Зісельс, пише Dailylviv.com.

Колишній дисидент також подякував Польщі за підтримку України. «Я вклоняюсь перед Польщею, бо вона разом з нами з першого дня російсько-української війни. Республіка Польща на відміну від західних країн добре пам’ятає, що таке совєтська влада, комунізм і що таке агресивна Росія. Не було совєтської окупації західних країн, а поляки добре це знають, бо вони найбільше постраждали не тільки від нацистської Німеччини, а й від Радянського Союзу», - сказав Йосиф Зісельс.

Слухайте інтерв'ю Йосифа Зісельса тут.

У Львові родини захисників Маріуполя просять київську владу врятувати військових і цивільних

dailylviv.com

До теми

22:10 29 червня 2022 р.

Європейські міністри культури відвідали Ірпінь, Бучу, Бородянку, Іванків та Чернігів, не полишаючи Львова

Під час сьогоднішньої зустрічі у Львові міністри та представники міністерств культури країн Центрально-Східної Європи та країн Балтії змогли віртуально побувати у зруйнованих росіянами українських містах та на власні очі побачити масштаби військових злочинів рф проти України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу