Правильно українською - Чижмар, а не суржиком - Чижмарь. Без голосування

22:00 21 червня 2024 р.

Фото до новини

У НАБУ досі не знають, що наприкінці слова після букви р м'який знак не пишеться.

Відбулось перше засідання Ради громадського контролю при НАБУ IX скликання, обраної на два роки. Про це повідомив сайт НАБУ, пише DailyLviv.com.

Директор НАБУ Семен Кривонос привітав присутніх з обранням та висловив сподівання, що діяльність новообраної РГК позитивно вплине на роботу Бюро. 

«У нас попереду багато викликів. Ми відкриті до співпраці з громадськістю та Радою як її представником. Розраховуємо на об’єктивність та незалежність усіх ухвалених рішень», - зазначив Семен Кривонос.

На установчому засіданні РГК обрала свій керівний склад та делегувала представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро.

Члени Ради громконтролю одноголосно обрали головою – Антона Швеця. Його заступником став Антон Микитюк, а секретарем РГК обрали Юлію Гаврилюк. Крім того, розподілено обов'язки по роботі в конкурсних та дисциплінарній комісіях Національного бюро.

До першої конкурсної комісії делеговано Катерину Даценко, Ігоря Москвітіна, Микиту Штанкова. До другої  – Юлію Гаврилюк, Михайла Аксьонова, Володимира Півненка. Представниками РГК в дисциплінарній комісії стали Віктор Прудковських та Василь Чижмарь (правильно - Чижмар).

Нагадаємо, що 10 червня 2024 року відбулось рейтингове інтернет-голосування за новий склад РГК. Під час нього вперше застосовано механізм ідентифікації через портал «Дія», що сприяло відкритості та прозорості процесу. Результати голосування оприлюднено на офіційному сайті НАБУ 13 червня. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів