Правий сектор заперечив рейдерство на ринках Львова

15:38 17 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Правий сектор спростував свою причетність до формування так званих профспілок на ринках Львівщини і наголосив на тому, що не має ніякого стосунку до «шахрайки» Оксани Козлової, яка «вимагає в людей гроші і формує профспілки». Про це йдеться у повідомленні на сторінці Правого Сектору – Львівщина у Фейсбуці.

Зокрема, у повідомленні сказано: «До нас надійшла інформація, що на ринках міста Львова пані Оксана Козлова представляється "Правим сектором", та робить дії, які є не тільки протиправними, а й спрямованими на створення проблем, як підприємцям, які працюють на ринках, так і самому Правому сектору, який ніякого відношення не має до всього, що ця пані робить.

"Правий сектор офіційно повідомив, що наші люди не мають ніякого стосунку до цієї шахрайки, яка нібито формує профспілки підприємців і вимагає в людей гроші. Просимо будь-яку інформацію про подібні дії повідомляти на номер гарячої лінії Правого сектору - 068 699 15 54», - йдеться у повідомленні Правого Сектору.

Нагадаємо, у низці львівських ЗМІ з’явилася інформація про те, що ринки Львова намагаються захопити рейдери, які прикриваються профспілковими організаціями та рухом «Автономний опір». Зокрема, таких атак уже зазнали ринки «Торпедо», Привокзальний ринок, ринок «Добробут», кілька дрібних ринків у різних районах Львова. За інформацією місцевих ЗМІ, за цими захопленнями нібито стоять прокремлівські політики та політтехнологи.

 

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу