Постпред Росії в ООН блефує – не снайпер застрелив українського прапорщика (відео)

22:18 20 березня 2014 р.

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін і... порожнеча.

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін і... порожнеча.
Фото: espreso.tv

За даними Центру журналістських розслідувань, траєкторія пострілів свідчить – стріляли не згори, а знизу і, найімовірніше, чергою з «калашникова».

Центр журналістських розслідувань заявив у четвер: «Попередні результати обстеження тіла загиблого українського прапорщика Сергія Кокуріна свідчать про те, що він був убитий не снайпером. Прапорщик був убитий двома пострілами знизу вгору з автомата Калашникова».

За даними джерела Центру, «в загиблого два кульових поранення – в голову і в серце, вбито прапорщика кулями калібру 5,45 мм (автомата Калашникова)». Джерело також стверджує: траєкторія пострілів свідчить, що стрілянина велася не згори, а, радше, знизу вгору – імовірно, чергою.

Центр журналістських розслідувань також нагадує: «Як повідомила 19 березня на прес-конференції «прокурор республіки Крим» Наталія Поклонська, слідство схиляється до версії, за якою стрільба по українським військовослужбовцям та представниками «самооборони Аксьонова» була відкрита одними й тими ж людьми. Викладаючи цю версію, Поклонська провела аналогію зі стріляниною снайперів на Майдані в Києві в лютому 2014 року. При цьому Наталія Поклонська відмовилася назвати те місце, де були знайдені стріляні гільзи, посилаючись на « таємницю слідства».

Як повідомив «Newsru.ua», цю ж версію повторив у середу на засіданні Ради безпеки Організації Об’єднаний Націй щодо агресії Росії проти України Постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін:

«Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що штурму українського фотограмметричного центру, під час якого вбили українського прапорщика, не було. Про це він сказав на засіданні Радбезу ООН у середу ввечері.

«Ніякого нападу (на український об'єкт) не було. Російських солдатів навіть поруч не було. Стояли неозброєні, тільки в бронежилетах, люди, що входять до сил самооборони. З будівлі, яка знаходилася неподалік, почав стріляти снайпер. Вбив по одному з кожної сторони і поранив по одному з кожної сторони», – заявив Чуркін».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу