Порошенко у Словаччині домовляється про газ і поминає соціалізм у Східній Європі

11:45 16 листопада 2014 р.


Фото: dyvys.info

Сьогодні керівники країн Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) зустрінуться з Президентом України.

Сьогодні розпочалася зустріч Президента України Петра Порошенка з Прем'єр-міністром Словацької Республіки Робертом Фіцо. Про це повідомляється у Твіттері Адміністрації Президента України. Президент Порошенко 15-16 листопада перебуватиме у Словаччині, де у неділю починається саміт «Вишеградської групи». Основною метою Порошенка цього дня є двосторонні перемовини з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо щодо реверсу газу.

Сьогодні ж керівники країн Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) зустрінуться з Петром Порошенком. Розклад заходів розміщено на сайті словацького президента.

У Братиславі о 12:30 Петро Порошенко проведе переговори з президентом Словаччини Андрієм Кіскою, після яких о 13.20 відбудеться брифінг. О 15.00 Президент України зустрінеться з учасниками саміту президентів держав Вишеградської четвірки.

Зустріч президентів буде присвячена 25-річчю падіння соціалізму в Східній Європі. Крім глав держав Вишеградської четвірки, в ній братиме участь президент Німеччини Йоахім Гаук.

Про це повідомляє Укрінформ.

А вчора прем’єр-міністр Словаччини зазначив, що не зважаючи на те, що постачання газу з Росії скоротилося на 50%, словацька сторона виконуватиме всі свої зобов’язання перед Україною щодо реверсу газу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу