Порошенко-президент не зрікся своєї бізнес-імперії

20:04 1 квітня 2019 р.

Чинний Президент України Петро Порошенка має той чи інший зв’язок з понад сотнею компаній, які працюють у найрізноманітніших сферах.

Найчастіше Петра Порошенка асоціюють з брендом “Рошен”, який об’єднує в собі десятки різних виробництв у всій Україні. Однак цю компанію Президент передав - після кількарічних обіцянок продати - у “сліпий траст”. 

Порошенко досі є бенефіціаром не лише в українських “солодких” компаніях, але й у різного роду рошенівських представництвах:

•  Bonbonetti Choco Edesipari Korlatolt Felelossegu Tarsasag і Choco Bonita Edesipari es Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag, Угорщина;

•  Roshen-Polska, Польша;

•  Uzdaroji akcine bendrove "ROSHEN", Литва;

•  АТ Ліпецька Кондитерська Фабрика "РОШЕН", Росія;

•  Limited Liability Company "Roshen Shanghai foodstuff", КНР;

•  Limited Liability Company "Roshen Georgia", Грузія;

•  ТОВ "Grand Кондитер", Казахстан;

•  ТОВ "Рошен-Бел", Білорусь;

•  ТОВ “DeLuxe Сауда”, Казахстан.

Та на цьому бізнес-інтереси Порошенка не закінчилися. Він є засновником чи бенефіціаром ще в таких компаніях:

•  АТ "Міжнародний Інвестиційний Банк" (Основний вид діяльності – Інші види грошового посередництва);

•  ПАТ "ЗНКІФ "Прайм Ессетс Кепітал" (Трасти, фонди та подібні фінансові суб'єкти);

•  ТОВ "Пісківський Завод Скловиробів" (Виробництво порожнистого скла);

•  ТОВ "Медсервіс-плюс" (Діяльність лікарняних закладів);

•  ПрАТ "Київський Завод Експериментальних Конструкцій" (Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій);

•  ПАТ "Страхова Компанія "Країна" (Інші види страхування, крім страхування життя).

Таке різноманіття видів діяльності компаній, з якими має зв’язок чинний Президент, говорить, що його бізнес-інтереси кишать розмаїттям галузей: починаючи з фінансів, закінчуючи склом, експериментальним конструкціями та торгівлею хлібобулочними, борошняними та цукровими кондитерськими виробами через ДП “Ізюминка”. При чому, окрім названих, кілька десятків компаній, до яких причетний Порошенко, займаються діяльністю у сфері телевізійного мовлення, а також вирощуванням зернових, бобових культур і насіння олійних культур тощо. Усі вони об’єднані в одну ФПГ – "Укрпромінвест".

З бізнесом Порошенка відбуваються і певні зміни. Нині діяльність кількох підприємств, раніше зазначених у декларації Президента, наприклад, ДП "Гулівер" та ТОВ "Кондитер-Транс" – припинена, а деякі перебувають у стані припинення (наприклад, ТОВ ТБ "Кенді", ТОВ "Фірма "Екран"). 

Також у Порошенка є бізнес, що був раніше в окупованому Криму, наприклад ПАТ "Севастопольський морський завод", а в 2015 році перереєструвався в Києві. Окрім цього, за даними Центру щодо дослідження корупції і організованої злочинності, у серпні 2014 року Петро Порошенко, вже будучи на посаді Президента, заснував “офшорну” компанію Prime Asset Partners Ltd. на Британських Віргінських островах. За словами тодішнього виконавчого директора Transparency International Україна Олексія Хмари, тут має місце конфлікт інтересів і щонайменше порушення антикорупційного законодавства, за яким заборона на приватну комерційну діяльність поширюється на всіх чиновників. Матеріал про на цю тему підготував YouControl. Тож поки що все без змін: народ біднішає - Порошенко багатшає.

dailylviv.com

До теми

12:16 11 серпня 2022 р.

Щодня на Львівщину прибуває один-два евакуаційних потяги

Львівщина очікує збільшення кількості переселенців з осені, адже через бойові дії в східних і південних областях України можуть виникнути проблеми з початком опалювального сезону.

Рубрика: Політика

22:40 10 серпня 2022 р.

Президент нагородив орденом командира 103-ї окремої бригади Сил тероборони Валерія Курка

Президент України нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня командира 103-ї окремо бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України полковника Валерія Курка.

Рубрика: Політика

10:46 10 серпня 2022 р.

Площу Ринок у Львові завалили російським металобрухтом

Сьогодні уночі, 10 серпня, на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України. Виставка має назву ««Вистоїмо, переможемо!».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу