Пораненим військовослужбовцям дадуть від 2500 до 10000 грн премій від командувача Сухопутних військ

14:42 25 серпня 2021 р.

Фото до новини

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський підписав наказ про заохочення грошовими преміями військовослужбовців Сухопутних військ, які отримали поранення в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ Збройних Сил України, пише Dailylviv.com.

«За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність і героїзм виявлений у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України», - йдеться в документі. – Саме завдяки нашим військовослужбовцям, що зараз стримують агресора на передовій, ми маємо можливість урочисто святкувати День Незалежності. Зрозуміло, що жодні гроші не повернуть людям здоров’я. Це лише свідчення підтримки командування та поваги до подвигу наших військовослужбовців, турботи про них. Хочу наголосити, що ми зробимо усе можливе, щоб кожен військовослужбовець, який отримав поранення та виявив бажання залишитися на службі в Сухопутних військах, зміг продовжити службу, - наголосив генерал-полковник Олександр Сирський.

Розмір грошової премії залежатиме від ступеня тяжкості поранення і складатиме від 2500 грн до 10000 грн. 

Премії виплачені відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України і наказу Міністерства оборони України «Про бюджетну політику МО України на 2021 рік. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів