Попередні скликання парламенту робили набагато більше помилок, – нардеп у Львові

08:36 26 вересня 2019 р.

  • 0

Найважливішим аргументом для швидкого прийнятття законопроектів є їхня доцільність. Вона зумовлена обіцянками партії «Слуга народу» українському народові. Жодні скликання парламентів не спромоглися проголосувати ті законопроекти, які провела у новій Верховній Раді однопартійна більшість, переконаний Юрій Камельчук.

- Я за максимальну законність і дотримання усіх правил, яких тільки можливо. І якщо поки що хтось десь щось не дотримується, то потрібно, принаймні, намагатися це робити. Або пояснювати свої наміри: чому те чи інше сталося, чи не сталося. Така ось базова позиція моя, - сказав Юрій Камельчук, народний депутат України (партія “Слуга народу”), під час засідання у Львівському пресклубі на тему «Головні порушення законодавства у новій Верховній Раді: політична доцільність чи правовий безкрай?».

- Що стосується того, що депутати, окремі фракції можуть не встигати розглядати законопроекти. Це, напевно, більше питання чисельності представництва окремих фракцій, зокрема фракції "Європейська солідарність", фракції "Голос". У них не дуже багато представників у всіх комітетах. У нас є більше людей, - говорить Юрій Камельчук. - Законопроекти завжди з'являються на сайті Верховної Ради. Дехто не встигає навіть за цим стежити. Це питання особистої ефективності, і її можна поліпшувати. А що стосується швидких законів, то, щоб виправити ситуацію в Україні, треба уже впроваджувати зміни. 

Нардеп розповів, що під час обговорення деяких законопроектів частина депутатів просто виходить із залу: поїсти, попити, порозмовляти телефоном. І трибуна Верховної Ради перетворюється на платформу для піару. Бо виступ з неї часто використовують не для обговорення законопроекту - депутати змінюють тему. 

- Помилки, які нам закидують колеги з інших фракцій, я вважаю, не є суттєвими, - пояснює Юрій Камельчук. - Під час процедурних голосувань все у рамках закону відбулося. Попередні скликання робили набагато більше помилок, ніж нардепи цього скликання. І це скликання буде набагато результативнішим. Реформи ми менше обговорюємо, а більше робимо. Навіть якщо є зауваження і пропозиції, і навіть, не побоюся того слова, і помилки, є всі законні підстави їх виправляти. Спокійно. Деколи треба розрубати Гордіїв вузол, ніж чекати, думати, обговорювати якусь вічність парламентську..

Юрій Камельчук подякував всім депутатським фракціям за те, що вони є додатковим чинником контролю за діями фракції "Слуги народу".

Довідка

У засіданні Львівського пресклубу взяли також участь народні депутатки Наталія Піпа (партія “Голос”) і Софія Федина (партія “Європейська солідарність”), народний депутат Михайло Цимбалюк (партія “ВО “Батьківщина”), Микола Бучин, доктор політичних наук, професор НУ “Львівська політехніка” і Тарас Радь, аналітик ГМ “Опора”. Захід відбувся в рамках проекту “Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету”. Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за сприяння  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу