Попередні скликання парламенту робили набагато більше помилок, – нардеп у Львові

08:36 26 вересня 2019 р.

Найважливішим аргументом для швидкого прийнятття законопроектів є їхня доцільність. Вона зумовлена обіцянками партії «Слуга народу» українському народові. Жодні скликання парламентів не спромоглися проголосувати ті законопроекти, які провела у новій Верховній Раді однопартійна більшість, переконаний Юрій Камельчук.

- Я за максимальну законність і дотримання усіх правил, яких тільки можливо. І якщо поки що хтось десь щось не дотримується, то потрібно, принаймні, намагатися це робити. Або пояснювати свої наміри: чому те чи інше сталося, чи не сталося. Така ось базова позиція моя, - сказав Юрій Камельчук, народний депутат України (партія “Слуга народу”), під час засідання у Львівському пресклубі на тему «Головні порушення законодавства у новій Верховній Раді: політична доцільність чи правовий безкрай?».

- Що стосується того, що депутати, окремі фракції можуть не встигати розглядати законопроекти. Це, напевно, більше питання чисельності представництва окремих фракцій, зокрема фракції "Європейська солідарність", фракції "Голос". У них не дуже багато представників у всіх комітетах. У нас є більше людей, - говорить Юрій Камельчук. - Законопроекти завжди з'являються на сайті Верховної Ради. Дехто не встигає навіть за цим стежити. Це питання особистої ефективності, і її можна поліпшувати. А що стосується швидких законів, то, щоб виправити ситуацію в Україні, треба уже впроваджувати зміни. 

Нардеп розповів, що під час обговорення деяких законопроектів частина депутатів просто виходить із залу: поїсти, попити, порозмовляти телефоном. І трибуна Верховної Ради перетворюється на платформу для піару. Бо виступ з неї часто використовують не для обговорення законопроекту - депутати змінюють тему. 

- Помилки, які нам закидують колеги з інших фракцій, я вважаю, не є суттєвими, - пояснює Юрій Камельчук. - Під час процедурних голосувань все у рамках закону відбулося. Попередні скликання робили набагато більше помилок, ніж нардепи цього скликання. І це скликання буде набагато результативнішим. Реформи ми менше обговорюємо, а більше робимо. Навіть якщо є зауваження і пропозиції, і навіть, не побоюся того слова, і помилки, є всі законні підстави їх виправляти. Спокійно. Деколи треба розрубати Гордіїв вузол, ніж чекати, думати, обговорювати якусь вічність парламентську..

Юрій Камельчук подякував всім депутатським фракціям за те, що вони є додатковим чинником контролю за діями фракції "Слуги народу".

Довідка

У засіданні Львівського пресклубу взяли також участь народні депутатки Наталія Піпа (партія “Голос”) і Софія Федина (партія “Європейська солідарність”), народний депутат Михайло Цимбалюк (партія “ВО “Батьківщина”), Микола Бучин, доктор політичних наук, професор НУ “Львівська політехніка” і Тарас Радь, аналітик ГМ “Опора”. Захід відбувся в рамках проекту “Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету”. Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за сприяння  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Відео:

dailylviv.com

До теми

10:46 10 серпня 2022 р.

Площу Ринок у Львові завалили російським металобрухтом

Сьогодні уночі, 10 серпня, на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України. Виставка має назву ««Вистоїмо, переможемо!».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу