Помер політолог Юрій Шведа

10:51 26 лютого 2016 р.

Після майже місяця важкої хвороби помер львівський політолог, доцент кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Шведа.

Після майже місяця важкої хвороби помер львівський політолог, доцент кафедри політології Львівського національного університету ім. Івана Франка Юрій Шведа. Цю інформацію ZAXID.NET підтвердив брат Юрія Шведи Ігор Шведа. Львівський політолог потрапив до лікарні з діагнозом «енцефаліт» після грипу. З 29 січня він перебував у комі.

За словами Ігоря Шведи, за час хвороби у Юрія Шведи було незначне поліпшення, однак потім стан його здоров'я значно погіршився. Він помер під ранок 26 лютого. На лікування йому збирали кошти, однак врятувати науковця не вдалося. Поховають Юрія Шведу в селі Лапаївці біля Львова.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу