Польські перевізники знову блокуватимуть кордон з Україною

12:36 6 травня 2025 р.

Фото до новини

Польські перевізники анонсували нову акцію протесту на кордоні з Україною. Блокаду планують на пункті пропуску "Дорогуськ-Ягодин".

Про це повідомив Комітет захисту перевізників та роботодавців у сфері транспорту Польщі, пише DailyLviv.com.

Організатори пояснили своє рішення відсутністю реакції з боку польської влади на вимоги щодо обмеження доступу українських перевізників до внутрішнього ринку.

"Розчаровані відсутністю дій з боку польського уряду, ми хочемо відновити баланс на транспортному ринку, який був порушений після скасування дозволів для українських перевізників", - заявили в комітеті.

Наразі точна дата початку протесту та його тривалість не повідомляються.

Організатори зазначили, що "інформуватимуть про подальший перебіг подій у міру розвитку ситуації".

У 2023-му розпочалась перша хвиля блокади на українсько-польському кордоні. Тоді ж польські протестувальники вимагали повернення до практики видачі дозволів для українських вантажоперевізників.

Після декількох раундів переговорів між Києвом та Варшавою у квітні 2024-го рух вантажного транспорту на кордоні вдалося розблокувати. Втім, польські фермери після цього ще декілька разів відновлювали блокади.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів