Польща розташує перевірену в бою техніку ближче до України

12:16 4 серпня 2021 р.

Польща придбала американські танки Abrams, що мають стримувати потенційного агресора, а тому будуть розгорнуті на сході країни.

Заступник міністра національної оборони Войцєх Скуркевич заявив у ефірі Польського радіо, що, вирішуючи купувати танки Abrams, Польща купує техніку, перевірену в бою. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv

Войцєх Скуркевич сказав, що міністерство вирішило придбати добрі американські танки, які вже зарекомендували себе в бою.

Політик додав, що таке обладнання не виробляється в Польщі. Заступник міністра оборони Войцєх Скуркевич підкреслив, що Польща вирішила закупити танки у США, які є нашим стратегічним партнером у сфері політики безпеки.

Міністерство національної оборони прийняло рішення про закупівлю 250 американських танків Abrams. Перші машини мають бути доставлені до Польщі у 2022 році.

Нагадаємо, що російські військові оглядачі називють американський танк "Абрамс" своїм "ворогом номер 1".

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу