Політик від БПП у Львові назвав ворогів України

14:39 23 листопада 2018 р.

Історія України не знає такої тривалої війни з Росією. Війни були, але вони завершувалися швидше. І не нашою перемогою. Це вперше Україна воює з Росією вже цілих чотири роки. Але наша державність все ще існує.

Про це сьогодні, 23 листопада, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Які методи використовуватиме Росія на виборах Президента України і як їм протистояти», що відбулося у Львівському прес-клубі, нагадав голова ЛОО БПП «Солідарність» Юрій Гринів.

- Росія, якщо не може перемогти мечем, то починає розхитувати нашу державу, підкуповувати державотворців, розсварювати. І завжди домагається свого. Так було й при Богданові Хмельницькому, при інших гетьманах. Так було й сто років тому, у 1918 році, - каже він.  

Юрій Гринів застерігає, що до влади можуть прийти особи під жовто-блакитним прапором, але зовсім з іншими, неукраїнськими, інтересами. 

- Ми маємо розуміти, хто наші вороги. Це будь-який кандидат в Президенти, який відстоює позицію «мир за будь-яку ціну» або «мир без будь-яких додаткових умов», - це кандидат, який працює на російський уряд та російську державу, - наголосив він.

 


Відео: Львівськиий прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу