Політичну частину угоди про асоціацію України з ЄС підпишуть 21 березня, – Яценюк

23:00 14 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це заявив у п’ятницю ввечері Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Він сказав сьогодні, 14 березня, у відеозверненні, показаному в ефірі «Шустер Live», яке транслює «Телеканал новин «24»:

«У мене була розмова з президентом Ради ЄС Херманом ван Ромпеєм, під час якого домовилися, що 21 березня на саміті відбудеться підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Окрім того, Арсеній Яценюк розповів, що ЄС готовий розглядати прийняття рішення про односторонній товаропотік українських товарів в Європу, й пояснив: «Це додаткові $400 млн. для української економіки».

Прем'єр-міністр повідомив також, що економічна частина Угоди буде також підписана, але пізніше, й для цього будуть проведені додаткові консультації, пояснивши: «Щодо економічної частини угоди – ми проводитимо консультації, тому що наші східні партнери вважають економічну частину угоди небезпечною для своєї екнономіки». 

Арсеній Яценюк також висловив сподівання, що криза глобальної небезпеки з боку Росії буде зупинена і Кремль погодиться сісти за стіл переговорів: «Сподіваємося, що Росія буде виконувати свої двосторонні угоди, відбудовувати нашу політичну й економічну співпрацю на підставі норм міжнародного права».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу