Поки Україна не просить, не відряджаємо до України війська НАТО - Шольц і Сіліна

22:55 27 березня 2024 р.

Фото до новини

Політики наголосили, що подальша допомога не викликає жодних сумнівів. Лідери Німеччини та Латвії запевнили, що всередині НАТО є згода щодо напрямків дій та взаємних гарантій безпеки

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com

Прем’єр-міністр Латвії Евіка Сіліна та канцлер Німеччини Олаф Шольц заявили, що поки Україна не просить, не час говорити про виряджання до України військ НАТО. Про це вони разом заявили після зустрічі, в рамках якої Евіка Сіліна приїхала до Німеччини передусім поговорити про допомогу Україні.

Політики наголосили, що подальша допомога не викликає жодних сумнівів. «Латвія та Німеччина беруть участь у чеській ініціативі. Ми також купуємо боєприпаси за межами Європи, щоб швидше задовольнити поточні потреби України», — сказала прем'єр-міністр Латвії та додала, що її країна витрачає чверть відсотка свого бюджету на зброю та боєприпаси для України, на яку напала росія.

Читайте також: Німеччина готується до війни проти Росії, - ЗМІ

До цієї заяви Евіки Сіліни канцлер Німеччини додав нагадування, що Німеччина витрачає найбільше в Європі на гуманітарну, військову та економічну підтримку України.

«Ми робимо це, щоб забезпечити безпеку та порядок у Європі, в якій кордони не можна змінювати силою», — заявив Олаф Шольц.

Лідери Німеччини та Латвії запевнили, що всередині НАТО є згода щодо напрямків дій та взаємних гарантій безпеки.

Читайте також: Бундесвер зі своїх арсеналів негайно передає ЗСУ 10 тисяч снарядів. Далі більше

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів