Почесним званням «Мати-героїня» удостоєно ще 21 львів’янку

17:17 3 жовтня 2014 р.


Фото: bug.org.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» облдержадміністрації, перший заступник її голови Йосиф Ситник урочисто вручив почесні нагороди «Мати-героїня» 21 жительці Львова.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 3 жовтня, перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник урочисто вручив почесні нагороди «Мати-героїня» 21 львів’янці. Серед них: Надія Каспришин (мати одинадцяти дітей), Наталія Кушнір (мати семи дітей), матері шести дітей – Олександра Чорна, Ірина Дембіцька, Катерина Кокоруз, Ярослава Палчинська. Звертаючись до присутніх матерів, Йосиф Ситник, подякував їм за самовідданість.

«Найбільш люблячим серцем є серце матері. Немає кращого подарунку на землі, аніж подарувати нове життя. Ви є добрим прикладом для сьогоднішнього молодого покоління», – сказав у вітальному слові Йосиф Ситник. Перший заступник голови ОДА побажав також матерям міцного здоров’я та родинного затишку.

Довідка:

Почесне звання «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених. Для отримання цього почесного звання потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування, які мають підготувати й надіслати через обласні державні адміністрації до Секретаріату Президента всі необхідні документи (подання, нагородний лист, протоколи, свідоцтва про народження дітей тощо).

«Матерям-героїням» виплачується одноразова грошова допомога в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогодні цей мінімум складає 1218 грн.

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу