"Планом Шмигаля" Україна через 70 літ вдарила по "плану Шумана"

17:17 10 травня 2020 р.

  • 1

Українські урядовці у 2020 році показали, що не розуміють політичної та економічної сутності Європейського Союзу.

Багато хто думає, що ЄС був суто економічним об’єднанням вугілля та сталі, але план Шумана містив тонкий механізм післявоєнного стримування і мав усі ознаки політичного документа. Про це пише МЗС України на своїй сторінці у ФБ.

Ця декларація також стала унікальним прикладом досягнення міждержавного примирення та подолання історичних протиріч шляхом об’єднання базової промисловості, що особливо важливо як прецедент колективного солідарного розв’язання військових конфліктів.

Принцип спільного управління базовими виробництвами заклав не тільки міцну економічну основу ЄС, а й створив запобіжники майбутнім військовим конфліктам на теренах Європи.

З іншого боку, Робер Шуман заклав міцне економічне підґрунтя для цього Союзу, а також закріпив ідею його постійного та послідовного зростання.

Проект «Європейської федерації» був покликаний модернізувати виробництво, створити однакові умови для ключових секторів на спільному ринку, розвивати спільний експорт, а також поступово гармонізувати ринок праці.

У Декларації відзначено: «Європа не буде утворена відразу або за єдиним планом. Вона буде побудована конкретними досягненнями, які і створюють фактичну солідарність». Саме принцип солідарності сьогодні як ніколи є актуальним для Європи, адже питання енергетичної безпеки, колективного реагування на кризи та гібридні загрози є наразі ключовими викликами європейському проекту.

Майбутнє України – в Європейському Союзі. Україна має значний індустріальний, людський та технологічний потенціал, який стане у нагоді вже у найближчому майбутньому – у період постпандемійного відновлення не тільки окремих держав-членів ЄС, найбільш постраждалих від цієї кризи, але і Євросоюзу в цілому.

Відновлена динаміка діалогу ЄС з державами Західних Балкан надихає Україну на прискорення виконання обов’язкових умов не тільки для максимальної секторальної інтеграції, але і – у майбутньому – членства в ЄС.

На цьому допис МЗС України закінчився. У ньому ні слова про інший план - "план Шмигаля", який передбачає не випускати з України в ЄС заробітчан, які не мають бодай тримісячних контрактів на офіційне працевлаштування. План антиконституційний, такий, що порушує і Конституцію України, і Декларацію ООН про права людини. Про який рух України до ЄС можна говорити з таким нерозумінням елементарних основ громадянських прав? Дуже ймовірно, що таке урядове обмеження закінчиться судовим позовом і міжнародною ганьбою. 

Українців випускатимуть на заробітки за кордон лише з тримісячним контрактом.

Сезонні працівники з України не зможуть їхати в Британію.

Коментарі(1)

Тінь

17:41 10 травня 2020 р.

Відповісти

Обмеження за "планом Шмигаля" є вимушеними через коронавірус та тимчасовими. І Конституцію України і Декларацію ООН про права людини в Україні різні зловмисники регулярно благополучно порушують в багатьох випадках протягом майже трьох десятиліть Незалежності - і ніби так і треба ... Нетямущим нагадування - зараз Україна протидіє коронавурусу, а рух України до ЄС відновиться повністю лише після закінчення пандемії ... А про "елементарні основи громадянських прав" усі охочі можуть розповісти коронавірусу якщо здибаються з ним - проте я не бажаю нікому випробовувати долю ...

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

Останні новини

5,5 млн грн отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Заробітчани перекажуть в Україну на $2 млрд менше, ніж торік, - Нацбанк

У Львові почали тестування на антитіла до COVID-19

Комунальний транспорт у Львові перевозить лише сидячих пасажирів

На Львівщині - 37-ма смерть від ускладнень, спричинених COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу