Сезонні працівники з України не зможуть їхати в Британію

13:28 10 травня 2020 р.

  • 2

Посольство Великої Британії в Україні повідомило, що офіційний Київ повідомив партнерів про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу міністерства закордонних справ.

Інформація про це розміщена на офіційній сторінці посольства у Facebook.

 "Українська влада поінформувала нас, що лише громадяни України з постійним місцем проживання у інших державах матимуть можливість залишити територію України", - йдеться у повідомленні дипмісії.

За даними британців, ті українці, що мають відповідні документи, повинні отримати дозвіл для виїзду від МЗС.

Своєю чергою посольство бере на себе сприяння у отриманні такого дозволу, якщо отримає від громадян України дані про заплановану поїздку не пізніше ніж за 72 години до запланованого вильоту чартерного рейсу або перетину наземного кордону.

Як наголошується, новий порядок стосується прямих перельотів до Британії та перельотів до інших країн, звідки відкрите сполучення із Британією.

У коментарях представники посольства наголосили, що йдеться про тих громадян України, які мають біометричну посвідку на постійне проживання у Британії, а не візу.

"Це робить неможливим, зокрема, виїзд сезонних робітників до Британії за цією процедурою", - пише в зв'язку з цим Європейська правда.

Аналогічна інформація про обмеження на виїзд українців без погодження з МЗС надходять і з інших посольств.

Українців випускатимуть на заробітки за кордон лише з тримісячним контрактом.

Україна штучно намагається стримати трудову міграцію.

Для українців не буде роботи у сфері туризму в Німеччині.

ЄС не відкриє кордони раніше, ніж 15 червня.

 

Коментарі(2)

666

14:28 10 травня 2020 р.

Відповісти

... Слава Україні ! ...

Тінь

16:15 10 травня 2020 р.

Відповісти

Шановний - не метушіться, літаків до Москви вам ще довго чекати ... Особисто я лише після повної деокупації і Донбасу і Криму почав би перемовини про відновлення авіасполучення між Україною та Росією ... І так само не відновлював би залізничний-автомобільний-річковий-пішоходний рух після зняття карантину - лише родичам до родичів за документальним підтвердженням дозволяв би перетинати кордон ... Росія окупувала Крим і фінансує і спонсорує продажних українських зрадників-сепаратистів які творять усе що забажає Москва - то які відкриті кордони можуть бути ? Вікових обмежень на перетин кордону недостатньо ... і чому не будується стіна з ровом між Україною та Росією ? І проти хворих на коронавірус така стіна дуже помічною буде і проти біженців коли незабаром Російська Федерація розвалиться і дай Бог аби без крові ...

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу