Підписано політичну частину угоди про асоціацію України з ЄС (відео)

11:26 21 березня 2014 р.


Фото: ZN.UA

Її завізували в п’ятницю голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, керівники 28 лідерів країн ЄС і Прем’єр Арсеній Яценюк.

Про це повідомляє сьогодні, 21 березня, власний кореспондент УНІАН у Брюсселі. Натомість телевізійний «5 канал» інформує в п’ятницю:

«Сьогодні в Брюсселі розпочалася друга сесія саміту ЄС, в ході якої була підписана політична частина угоди про асоціацію України з ЄС. На підпис було подано дві папки – одна для української, друга – для європейської сторони.

Перші підписи в папці для ЄС поставили президент Євроради Херман Ван Ромпей і президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу. Відкрила підписання державами Бельгія, а останньою країною, яка поставила підпис, була Великобританія. На церемонії підписання присутній Прем‘єр-міністр України Арсеній Яценюк, який поставив перший підпис у папці для української сторони.

Як відмічає «Интерфакс-Украина», вранці у п'ятницю Ван Ромпей заявив, що підписання політичної частини Угоди про асоціацію буде «конкретним сигналом ЄС солідарності з Україною». «Це допоможе країні на її шляху реформ , даючи її людям процвітаючий європейський спосіб життя, який вони заслужили», – підкреслив він».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу