Під місто Щастя на Луганщині передислоковано елітну російську Кантемирівську танкову дивізію, – ЗМІ

22:33 6 листопада 2014 р.


Фото: vk.com

Поінформоване джерело повідомило в четвер кореспонденту місцевого сайту, що сьогодні, 6 листопада, з Луганська в район селища Весела гора під Щастям була передислокована 4-а гвардійська російська Кантемирівська дивізія.

6 листопада 4-а гвардійська Кантемирівська дивізія була передислокована у район селища Весела гора, розташоване під Щастям. Про це, як передає в четвер луганський сайт «Informator.lg.ua», повідомило його кореспонденту поінформоване джерело. У повідомленні також зазначено, що 6 листопада, близько 16:30 мешканці Луганська чули звуки сильних вибухів у напрямку міста Щастя, й що, за словами очевидців, 4-а гвардійська Кантемирівська танкова дивізія раніше квартирувала в Луганську.

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу