Під Львовом компактно поселять сім’ї учасників війни на Донбасі й переселенців із Криму (відео)

21:23 14 жовтня 2014 р.


Фото: google.com/maps/@49.7743336,23.9777547,14z

У Сокільниках у Пустомитівському районі поставили символічну табличку на тому місці, де будуть надані земельні ділянки для компактного проживання вимушених переселенців із Криму та сімей воїнів антитерористичної операції.

У Сокільниках у Пустомитівському районі Львівської області поставили символічну табличку на місці, де будуть виокремлені земельні ділянки для компактного проживання вимушених переселенців з Криму та сімей воїнів антитерористичної операції.  «На цих землях буде соціальне житло, житло для тих, хто на фронті. У нас 26 чоловік виїхали в зону АТО і більше ста людей отримали повістки. Частина з них знаходиться у військових частинах на підготовці», – повідомив голова Сокільницької сільради Михайло Криса. 

Активіст «Житлового кооперативу«Кримські переселенці» у Львівській області Рустем Еміралієв повідомив кореспонденту сайту «Крим.Реалії», що спочатку землю необхідно виділити самим жителям села, тому що вони роками стоять у чергах на її отримання. У другу чергу земельні ділянки планується надати учасникам бойових дій. 

«Держава у нас не багата, хоч якось треба їх віддячити за те, що вони захищають нашу Батьківщину», – каже Еміралієв. Після цього місцева влада планує надати землю для вимушених переселенців із Криму. Тим часом, Сокільницьку сільську раду очікує чергове судове слухання, яке відбудеться в четвер 16 жовтня, оскільки ділянка землі, на якчй планують розмістити переселенців та сім'ї воїнів АТО, є предметом судових спорів. 

Раніше пройшли три суди, останній із яких Сокільницька сільрада виграла. Вона погодилася надати земельну ділянку для будівництва житла вимушеним переселенцям і учасникам бойових дій на Донбасі, однак залишався невирішеною суперечка щодо власника цієї території. Судові тяганини за 22 гектара землі тривали з початку липня 2014 року. 

Про це повідомив сьогодні, 14 жовтня, кореспондент сайту «Крим.Реалії».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу