Під час односторннього «перемир’я» на Донбасі загинули 957 людей, за всю війну – не менше 4317, – ООН

14:05 20 листопада 2014 р.


Фото: «Espreso.tv»

У сьомому звіті Управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй із прав людини повідомляється також, що кількість внутрішньо переміщених осіб зросла з 18 вересня з 275 489 до 466 829 станом на 19 листопада.

Зі середини квітня до 18 листопада в зоні АТО були вбиті не менше 4317 людей, ще 9921 людина отримала поранення», – йдеться в сьомому звіті Управління верховного комісара ООН з прав людини, де також повідомляється:

«З початку перемир’я загинули 957 людей – 838 чоловіків і 119 жінок. Кількість внутрішньо переміщених осіб, за даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, які приводяться у документі, з 18 вересня зросла з 275 489 до 466 829 станом на 19 листопада».

Згідно з цим повідомленням, цивільних громадян продовжували вбивати, незаконно затримувати, піддавати тортурам, вони зникали у східній Україні, а кількість внутрішньо переміщених осіб значно зросла з часу перемир’я 5 вересня. «Порушення міжнародних законів про права людини і міжнародних гуманітарних норм продовжується. Ситуація у зоні конфлікту нагнітається з тотальним нехтуванням закону і за умов паралельних систем управління на територіях самопроголошених «Донецької народної республіки і «Луганської народної республіки», – сказано також у документі.

У звіті мова йде й про те, що озброєні угрупування продовжують незаконно утримувати людей, страчувати без суду, змушувати до праці, піддавати сексуальному насиллю, а також знищувати чи захоплювати їх майно, а тисячі людей вважаються зниклими безвісти, постійно виявляються нові безіменні могили, з яких ексгумуються тіла для впізнання. Про це повідомило сьогодні, 20 листопада, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на сьомий звіт Управління верховного комісара ООН з прав людини.

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу