Перший віце-спікер Держдуми пропонує легалізувати російських диверсантів в Україні

09:21 8 травня 2014 р.


Фото: instagram.comsashakots

Цю ініціативу Івана Мельникова підтримала фракція комуністів у нижній палаті парламенту РФ.

Як повідомляє сьогодні, 8 травня, московська газета «Известия», перший заступник голови нижньої палати парламенту РФ – Держдуми – Іван Мельников запропонував легалізувати «потік добровольців, які відправляються в Україну», створивши спеціальну організацію, можливо – при Міністерстві оборони Росії. Він заявив: «Дуже багато добровольців їдуть в Україну – цих людей не зупинити, вважаю, що в цій справі має бути організуючий початок. Якщо є рух, то його не можна пускати на самоплив, а необхідно направляти в потрібне русло. Люди туди все одно їдуть, вони можуть там загинути, перетворитися на гарматне м'ясо, а можна все-таки спробувати допомогти в організації поїздок. Налагодити контакти, щоб вони їхали на підготовлене місце, вливалися в місцевий визвольний рух, а не займалися вільним пошуком».

Мельникова не бентежить той факт, що організація потоку добровольців діючими владою в Києві та західними державами буде сприйнята як військове втручання. Його ініціативу обговорюватимуть на засіданні фракції. Про створення «інтербригад» із добровольців для надання допомоги Південному Сходу України оголосив лідер партії «Інша Росія» Едуард Лимонов, який був добровольцем в Югославії. 

Натомість у фракції «Единая Россия» запал колег не підтримали. Зокрема, заступник голови комітету Держдуми з оборони Франц Клінцевич вважає: «Конфлікт потрібно врегулювати мирним шляхом. Замість того щоб відправляти добровольців, треба слухати, що говорить президент, МЗС, а саме – сісти за стіл переговорів».

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу