Перегляд літературних інтересів. Кияни викидають на смітник книги російських авторів

10:06 18 червня 2024 р.

Фото до новини

Жителі Києва активно виносять на смітник російську літературу: книги Буніна, Салтикова-Щєдріна та інших.

Про це на Facebook-сторінці розповіла народна депутатка від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар, пише DailyLviv.com.

«Смітник поруч з моїм будинком. Біля баків охайно складені стоси книг. Підходжу переглянути, що ж виставили на віддачу. Або на викид. Бунін, Салтиков-Щєдрін, русская романтічєская драма, і багато літературознавчих робіт, які пропонують Шекспіра чомусь розглядати крізь призму русской літєратури. З таким неприхованим імперським присмаком…», – написала Сюмар.

Читайте також: На Львівщині почалося зачищення домашніх бібліотек від російської літератури

За її словами, на сховищі книг не помітно жодного варварства: всі книги акуратно складені, не спалені, не пошкоджені.

«Просто хтось з сусідів переглянув не лише свої літературні інтереси, але і світогляд. Як це, власне, зробили мільйони українців», – зауважила нардепка. Політикиня додала, що поміж усіх російських книг немає жодної українського класика, чи бодай українською мовою.

Користувачі під дописом підтримали таку тенденцію. Хтось розповів, що теж виніс на смітник книги російських літераторів, хтось – що зробив це одразу після вторгнення.

Народна депутатка показала, що кияни тепер викидають на смітник (фото) фото 2 фото: Народна депутатка показала, що кияни тепер викидають на смітник (фото) фото 3 фото: Facebook / Вікторія Сюмар

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів