Партія регіонів одноголосно підтримає всі євроінтеграційні закони

22:07 4 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3592

Таке одностайне рішення регіонали прийняли після зустрічі з президентом Віктором Януковичем і напівскандальної заяви Владіміра Путіна про загрози для України у разі укладення її угоди з Європою.

Народний депутат від ПР Володимир Макеєнко заявив, що Партія регіонів одноголосно підтримає всі євроінтеграційні закони.

Про це він сказав, вийшовши після зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

"Ми вийшли з тим, що ми одноголосно голосуємо за всі євроінтеграційні закони. Все, іншого шляху немає. Ми обрали шлях для України, і ми за це несемо відповідальність", - підтвердив він журналістам після виходу із зустрічі.

Водночас, нардеп Володимир Олійник зазначив, що на зустрічі обговорювалися ризики підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

"Президент запросив усіх, як і прем'єр-міністр, до участі в обговоренні того проекту, який сьогодні розміщено на сайті Кабінету міністрів... Ми говорили про те, що якщо ризики виникатимуть, то не видно таких (ризиків), які б становили загрозу національній безпеці України", - наголосив він.

Як повідомлялося раніше, президент Росії Владімір Путін вважає, що Україні краще домовлятися з Євросоюзом разом із країнами Митного союзу - Росією, Казахстаном і Білоруссю.

Про це повідомили Українські новини.

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 843

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513