Партія регіонів одноголосно підтримає всі євроінтеграційні закони

22:07 4 вересня 2013 р.

  • 0

Таке одностайне рішення регіонали прийняли після зустрічі з президентом Віктором Януковичем і напівскандальної заяви Владіміра Путіна про загрози для України у разі укладення її угоди з Європою.

Народний депутат від ПР Володимир Макеєнко заявив, що Партія регіонів одноголосно підтримає всі євроінтеграційні закони.

Про це він сказав, вийшовши після зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

"Ми вийшли з тим, що ми одноголосно голосуємо за всі євроінтеграційні закони. Все, іншого шляху немає. Ми обрали шлях для України, і ми за це несемо відповідальність", - підтвердив він журналістам після виходу із зустрічі.

Водночас, нардеп Володимир Олійник зазначив, що на зустрічі обговорювалися ризики підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

"Президент запросив усіх, як і прем'єр-міністр, до участі в обговоренні того проекту, який сьогодні розміщено на сайті Кабінету міністрів... Ми говорили про те, що якщо ризики виникатимуть, то не видно таких (ризиків), які б становили загрозу національній безпеці України", - наголосив він.

Як повідомлялося раніше, президент Росії Владімір Путін вважає, що Україні краще домовлятися з Євросоюзом разом із країнами Митного союзу - Росією, Казахстаном і Білоруссю.

Про це повідомили Українські новини.

Коментарі(0)

До теми

07:30 10 грудня 2019 р.

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі, – офіційно

Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися 9 грудня в Парижі.

Рубрика: Політика

23:40 9 грудня 2019 р.

У Парижі домовилися лише про обмін утримуваними, – міністр

Президенти України й РФ говорили про вибори на Донбасі й відновлення українського контролю над кордоном, але якихось домовленостей не досягли, водночас, погодили новий обмін утримуваними.

Рубрика: Політика