ПАРЄ відхилила вимогу провести вибори до Верховної Ради на окупованих теренах

20:10 25 січня 2017 р.

Парламентська асамблея Ради Європи не затвердила норму про те, щоби вимагати від України проведення довиборів у Верховну раду на територіях, непідконтрольних Києву.

Про це повідомиі зі Страсбурга кореспондент «Європейської правди». Поправка, в якій містилася така вимога, була запропонована проросійським депутатом з Німеччини Андрієм Гунько модифікована доповідачем Акселем Фішером (обидва – Німеччина). 

Ними пропонувалося затвердити норму про те, що «проблема непредставленості у Верховній раді окремих регіонів Донецької та Луганської областей має бути вирішена якнайшвидше». Ця норма була підтримана переважною більшістю голосів у профільному комітеті і через це мала значну імовірність підтримки в залі.

Однак українська делегація й декілька проукраїнських депутатів скористалися правилами ПАРЄ, щоби не допустити постановку даної норми на голосування – поправку, що має статус «усної», можна зняти з розгляду, якщо під час її розгляду не менше 10 депутатів виступлять проти неї. Після цього пропозиція була автоматично відхилена. Початкова пропозиція Андрія Гунька також не набрала голосів.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в інтернет-виданні «Європейська правда». Як інформував «Щоденний Львів», моніторинговий комітет Парламентської асамблеї ради Європи, який є ключовим органом в рамках підготовки до розгляду резолюції ПАРЄ щодо Україні, визнав необхідними вибори у Верховну Раду на окупованих теренах.

dailylviv.com

До теми

18:11 24 червня 2022 р.

Завтра Львів буде прощатися з Олегом Коліушем, який загинув у боротьбі з російськими загарбникам

Завтра, 25 червня, Львів попрощається з Героєм Олегом Коліушем, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Політика

21:56 23 червня 2022 р.

Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС, - Шарль Мішель

Європейська рада надала Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери ЄС під час саміту у Брюсселі 23 червня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу