Палата представників готується допомогти Ізраїлю без України, Білий дім - проти цього

08:37 4 лютого 2024 р.

Фото до новини

У Forbes відкрито звинуватили США у зраді України.

Палата представників Конгресу США проголосує за окремий законопроєкт про надання допомоги Ізраїлю наступного тижня. Цей документ не передбачає додаткового фінансування для підтримки України. Про це повідомляє Радіо Свобода, пише DailyLviv.com.

Законопроєкт визначає військову допомогу Ізраїлю в розмірі $17,6 млрд, "а також важливе фінансування для американських сил у регіоні", повідомили в пресслужбі спікера Майка Джонсона. 

Як заявив Джонсон, «такий крок необхідний для швидкого отримання допомоги Ізраїлю в його боротьбі з «Хамасом» (угрупованням, визнаним США та ЄС терористичним – ред.) у Секторі Гази».

Він зауважив, що «зараз США немає часу розглядати пакет, який поєднує допомогу Україні та Ізраїлю».

«Цю пропозицію незабаром оприлюднить Сенат після тривалих переговорів», – сказав Джонсон.

«Хоча Сенат, схоже, готовий нарешті оприлюднити текст свого додаткового пакета після місяців закритих переговорів, їхнє керівництво усвідомлює, що, не включивши Палату представників у свої переговори, вони позбавили можливості швидкого розгляду будь-якого законодавства», – попередив Джонсон.

Джонсон розкритикував Сенат за "нездатність своєчасно прийняти відповідне законодавство", стверджуючи, що Палаті представників необхідно діяти за відсутності керівництва з боку верхньої палати на тлі "небезпечних обставин, з якими зараз стикається Ізраїль".

Адміністрація президента США виступає проти законопроєкту Палати представників про допомогу Ізраїлю без додаткових грошей Україні. Про це заявили у Білому домі.

Тим часом у Forbes відкрито звинуватили США у зраді України. Якщо влітку 2023 року йшлося про рівність або навіть перевагу української артилерії над російською, то станом на зараз усе навпаки - війська країни-агресора рф мають пʼятикратну перевагу. Українські батареї сьогодні випускають близько 2 тисяч снарядів на добу, а російські – 10 тисяч, - зазначено в статті Forbes.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів