Особовий склад військової частини №3037 відмовився присягнути злочинному угрупованню «ДНР»

13:38 14 травня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Про це повідомили в середу в Управлінні Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України.

Як передає сьогодні, 14 травня, видання «ОстроВ», в Управлінні Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України повідомили в середу, що особовий склад заблокованої військової частини у Донецьку відмовився присягнути на вірність ДНР

Особовий склад військової частини №3037 у Донецьку, яку оточили терористи, відмовився присягнути на вірність злочинному угрупованню «Донецька народна республіка».  За даними правоохоронців, після проведення переговорів з терористами українські військові відмовилися переходити на сторону ДНР.

«Їх представники заявили, що, згідно з постановою, яка ухвалена «Донецької народною республікою», правоохоронні та силові структури повинні присягнути на вірність «Донецькій народній республіці». У разі відмови перейти на їхній бік вони повинні покинути Донецьку область», – розповіли в управлінні.

Як повідомляв у середу «Щоденний Львів», терористи вимагають зброю у військовій частині №3037 в Донецьку, від Національної гвардії у Донецьку й Луганську зажадали також прийняття присяги на вірність злочинним угрупованням «ДНР» та «ЛНР».

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу