Центр «Соціальний моніторинг» побачив у парламенті сім партій

20:50 10 жовтня 2014 р.


Фото: vistiradio.com.ua

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором, за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 39,8%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,2%, за «Народний фронт» – 10,4%, за ВО «Батьківщина» –5,9%, за ВО «Свобода» – 5,2%, за партію «Громадянська позиція» – 5,2%, за Партію «Сильна Україна» – 5,1%.

Центр «Соціальний моніторинг» провів із 30 вересня до 7 жовтня опитування населення у всіх областях України. Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 39,8%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,2%, за «Народний фронт» - 10,4%, за ВО «Батьківщина» –5,9%, за ВО «Свобода» - 5,2%, за партію «Громадянська позиція» – 5,2%, за Партію «Сильна Україна» – 5,1%.

На межі подолання 5-відсоткового бар'єру перебуває Політична партія «Опозиційний блок» (4,9% прихильників). Непогані шанси потрапити до парламенту також має Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» (4,4%).

Всього було опитано 2021 респондент віком від 18 років і старше.У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося на території, що контролюється офіційною владою України. В Криму опитування не проводилося.

Про це повідомляється сьогодні, 10 жовтня, на сайті Центра «Соціальний моніторинг».

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу