Центр «Соціальний моніторинг» побачив у парламенті сім партій

20:50 10 жовтня 2014 р.


Фото: vistiradio.com.ua

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором, за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 39,8%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,2%, за «Народний фронт» – 10,4%, за ВО «Батьківщина» –5,9%, за ВО «Свобода» – 5,2%, за партію «Громадянська позиція» – 5,2%, за Партію «Сильна Україна» – 5,1%.

Центр «Соціальний моніторинг» провів із 30 вересня до 7 жовтня опитування населення у всіх областях України. Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 39,8%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,2%, за «Народний фронт» - 10,4%, за ВО «Батьківщина» –5,9%, за ВО «Свобода» - 5,2%, за партію «Громадянська позиція» – 5,2%, за Партію «Сильна Україна» – 5,1%.

На межі подолання 5-відсоткового бар'єру перебуває Політична партія «Опозиційний блок» (4,9% прихильників). Непогані шанси потрапити до парламенту також має Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» (4,4%).

Всього було опитано 2021 респондент віком від 18 років і старше.У Донецькій та Луганській областях опитування проводилося на території, що контролюється офіційною владою України. В Криму опитування не проводилося.

Про це повідомляється сьогодні, 10 жовтня, на сайті Центра «Соціальний моніторинг».

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу