«Опозиційний блок» буде захищати свої приватні і інтереси Росії, – політолог

12:43 27 жовтня 2014 р.

Потрапляння до Верховної Ради «Опозиційного блоку» російського політолога Павла Мєзєріна не здивувало. Він стверджує, що очікував такого результату. Адже мешканці Сходу та Півдня України не здатні одразу не перебудуватися під нові реалії.

Про це сьогодні, 27 жовтня, на засіданні на тему «Підсумки виборів на Львівщині до Верховної Ради України», яке відбулося в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), зауважив політолог з Санкт-Петербурга Павєл Мєзєрін. 

З ним погоджується і його український колега.

- Певна частина населення підтримували на попередніх виборах і Януковича, і Партію регіонів. Під час подій навесні і влітку певна частина виступала за близькість з Росією, за підтримку Новоросії. Крім того Партія регіонів не пішла на вибори. А досить успішно було реалізовано проект «Опозиційного блоку», коли партія не представляла своєї програми, не представляла кандидатів у списку, а давала повідомлення: «Ми вас захистимо від тих проблем, які існують». І частина виборців сприйняли, що вони хочуть зробити їм добро, - каже політолог Анатолій Романюк.

Крім того, він вбачає і хороше в тому, що у виборах брав участь «Опозиційний блок»: він не дав пройти до Верховної Ради «Сильній Україні» та комуністам.

Щодо очікувань, то, на думку Анатолія Романюка, депутати від «Опозиційного блоку» будуть захищати свої приватні інтереси. А також будуть проводити інтереси, співзвучні з інтересами Росії. 

За його словами, люди так просто не зміняться, хоча нам би це й хотілося.
- Соціологи кажуть, що 20-25 відсотків мешканців Харкова підтримують і Новоросію, і ідею Харківської республіки. Ці люди нікуди не ділися. Їх не можна за один момент поміняти, - каже політолог.

Він вважає, що нашій державі доведеться впродовж тривалого періоду працювати, щоб зняти ці проблеми.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:33 10 квітня 2021 р.

Дмитро Ярош розгорне резервні батальйони УДА в разі загострення воєнної ситуації

Українська добровольча армія, при загостренні воєнної ситуації та широкомасштабному наступі ворога, розгорне резервні 5-й і 8-й Окремі батальйони та підрозділи забезпечення, а також - створений 3-й Окремий батальйон.

Рубрика: Політика

21:58 9 квітня 2021 р.

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Януковича, Азарова і ще 25 ексурядовців

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про економічні санкції стосовно низки юридичних і фізичних осіб, зокрема колишніх високопоставлених українських чиновників, включно з екс-президентом Віктором Януковичем і екс-прем'єром Миколою Азаровим.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу