ОПОРА розповіла про те, як групуються нардепи від Львівщини

18:15 27 квітня 2016 р.

Фото до новини

Народний депутат Ірина Подоляк надає перевагу індивідуальній роботі над законопроектами у Верховній Раді. Натомість Дмитро Добродомов, Андрій Кіт, Володимир Парасюк та Оксана Юринець взаємодіють з усіма іншими мажоритарниками Львівщини у законотворчості.

Про це сьогодні, 27 квітня, під час публічної дискусії на тему: «Проблеми Львівщини у законотворчій діяльності депутатів-мажоритарників», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Неберикут.

За його словами, «Опора» проаналізувала як на рівні розроблення  законопроектів львівські депутати співпрацюють між собою.

- Ми проаналізували всі законопроекти, які були розроблені за участі всіх львівських мажоритарників, проглянули, в яких законопроектах одночасно співавторами є двоє, троє чи й більше львівських мажоритарників, та порівняли, наскільки вони між собою взаємодіють, - каже аналітик.

Отож, найкраще між собою співпрацюють Богдан Матківський та Михайло Бондар. Вони є співавторами дев’яти відсотків із понад 300 законопроектів.

- Або вони домовляються, або це стається випадково, - вважає Олександр Неберикут.

При цьому, вони не мають жодних спільних проектів з братами Дубневичами, Андрієм Лопушанським та Іриною Подоляк. Це аналітики пояснюють відсутністю комунікацій та розбіжністю в тематиці.

Ірина Подоляк не має спільних законопроектів з Олегом Мусієм, Богданом Матківським, Андрієм  Лопушанським, Михайлом Бондарем та Тарасом Батенко.

- Не співпрацюють з Тарасом Батенком, Михайлом Бондарем та Богданом  Матківським і брати Дубневичі. А Олег Мусій не має спільних крапок дотику в законотворчості тільки з Іриною Подоляк.

Більше інформації про львівських народних депутатів та результати їхньої роботи можна побачити на сайтах http://rada.oporaua.org/ , http://opendata.rada.gov.ua/ та https://rada4you.org/

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів