Олег Тягнибок виграв суд у газети «Експрес»

11:14 8 липня 2014 р.

8 липня 2014 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Роман Ковальчук оприлюднив заяву, в якій зазначив, що Франківський районний суд Львова задовольнив позов Олега Тягнибока до товариства з обмеженою відповідальністю «Експрес мультимедіа груп» про захист честі, гідності та ділової репутації. Свободівці кажуть, що відбулося 5 судових засідань, на яких жоден із представників відповідача не з’явився.

Суд визнав такою, що не відповідає дійсності й порушує права і свободи, ганьбить честь, гідність і ділову репутацію лідера «Свободи» інформацію, оприлюднену в статті «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом», надруковану в газеті «Експрес» від 24.10.2013 року (№117).

Згідно з рішенням суду, газета «Експрес» у місячний термін повинна спростувати брехливу інформацію, що міститься в таких фрагментах статті  «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом»:

«Керівник «Свободи» мав прямий фінансовий зиск від шахрайських операцій»; «Жертвами спільного моторошного бізнесу родини Тягнибока та доктора Новицького стали тисячі безневинних людей»; «Міжнародний шахрай доктор Новицький і… його бізнес-партнер Олег Тягнибок»; «Головний партнер доктора Новицького в Україні людина на сьогодні теж широко відома, публічна. Чи не щодня його прізвище з’являється у новинах, на телебаченні, радіо, у пресі. Щоправда, через характер його основної діяльності важко відразу зрозуміти, що поєднує цю людину з доктором Новицьким. А проте зв'язок це глибокий, давній, ґрунтований на тісних емоційних та фінансових засадах. Прізвище цієї людини Олег Тягнибок»; «Родина Тягнибоків та Новицький бізнес-партнери уже впродовж майже двох десятиліть. Якщо називати речі своїми іменами, то їхній бізнес обман важкохворих людей, що перебувають у відчаї. Їхні долі у цьому страхітливому бізнесі чітко поділені. Їхні ролі у цьому бізнесі чітко визначені. І їхня мета теж абсолютно зрозуміла гроші, нажива за всяку ціну, у тому числі й ціною людського життя»; «Спільника родини Тягнибоків заарештовано. Тягнибок далі рекламує доктора Новицького та його препарат…Препарат, що як це вже відомо сьогодні, сіє смерть».

Своїм рішенням суд зобов’язує ТОВ «Експрес мультимедіа груп» спростувати недостовірну інформацію про Олега Тягнибока у спосіб, найбільш близький до способу її поширення, шляхом публікації резолютивної частини судового рішення на тій самій шпальті газети «Експрес» і тим самим шрифтом, що і спростоване повідомлення протягом 1 місяця з дня набрання рішенням суду законної сили.

Як зазначає один із представників Олега Тягнибока в суді Руслан Валько, впродовж розгляду справи відбулося 5 судових засідань і за цей час жоден із представників відповідача на засідання не з’явився.

Ще 8 листопада 2013 року Олег Тягнибок подав до суду на «Експрес» із вимогою спростувати брехливу інформацію, поширену зазначеним виданням (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/043940/). Загалом «Експрес» ще з початку 2013 року розгорнув дезінформаційну кампанію проти націоналістичного об’єднання: ледь не в кожному номері з’являлися пасквілі на «Свободу», покликані завдати шкоди репутації політсили та її лідера. ВО «Свобода» фактично щоразу спростовувала брехливі інсинуації «Експреса». Але стаття «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом» (ілюстрована фотографіями могил рідних і близьких Олега Тягнибока!) за своїм цинізмом перейшла будь-які межі не тільки цивілізованих стандартів журналістики, але й елементарної людської моралі. Тому юристи «Свободи» змушені були звернутися до суду.

 
Про це повідомила сьогодні прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

13:50 1 липня 2022 р.

Білорусь тримає ЗСУ в напрузі: біля кордонів зосереджено піхоту, танки, БМП

Білорусь зосередила біля кордонів сім батальйонних тактичних груп. Наразі їх мета тримати ЗСУ в напрузі та не дати нашому командуванню відправити більше бійців на схід.

Рубрика: Політика

12:48 1 липня 2022 р.

У англійців - шок: 450 українських солдатів пройшли навчання у Великій Британії з низки озброєнь (відео)

Понад 450 українських солдатів пройшли навчання у Великій Британії з низки озброєнь, таких як реактивна система залпового вогню, яка вважається життєво важливою у боротьбі з Росією.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу