Окружний адміністративний суд Києва постановив припинити діяльність КПУ (відео, оновлено)

10:40 17 грудня 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Апеляційну скаргу компартії залишено без задоволення.

«Міністерство юстиції виграло судову справу проти комуністичної партії України та домоглося припинення діяльності цієї політичної сили», – повідомили 16 грудня в Мінюсті, де також поінформували:

«Окружний адміністративний суд міста Києва повністю задовольнив позов Міністерства юстиції до Комуністичної партії України та постановив припинити діяльність КПУ. Відповідна постанова була прийнята сьогодні, 16 грудня 2015 року.

Цього ж дня ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу на постанову Окружного адміністративного суду щодо відмови у задоволенні позову КПУ проти Міністерства юстиції. Представники Компартії у позові вимагали скасування наказу Мін’юсту від 23 липня №1312/5.

Даним наказом було затверджено Правовий висновок Комісії з питань дотримання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», який підтверджував невідповідність символіки та статут партії вимогам законодавства. Міністерство юстиції переконане, що зазначені судові рішення матимуть позитивні наслідки для всього українського суспільства.

Позов Міністерства юстиції до Комуністичної партії України було подано на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з огляду на наказ Мін’юсту «Про затвердження Правового висновку Комісії з питань дотримання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Про це повідомили 16 грудня, на сайті мінстерства юстиції України. Натомість тележурналість розповіли в четвер: «Діяльність компартії на території України тепер офіційно заборонена. Ухвалою окружного адмінсуду Києва. Напередодні суд розглянув позов Міністерства юстиції і задовольнив його. Натомість члени Компартії вважають рішення неправомірним і пообіцяли оскаржити його у судах вищої інстанції».

Про це повідомили сьогодні, 17 грудня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Більше – в її відеосюжеті:

dailylviv.com

До теми

15:09 25 жовтня 2020 р.

Немає кабінок для температурних: на Львівщині фіксують порушення карантину

Спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА" фіксують випадки, коли члени комісій працюють без масок, а у приміщенні 5 ДВК не має кабінок для голосування виборців, у яких виявили температуру.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу