ОБСЄ заявляє, що рашисти просунулися на Донбасі після «припинення вогню» на десятки кілометрів

16:05 12 листопада 2014 р.


Фото: Informnapalm.org

Генсек Організації з безпеки і співробітництва в Європі Ламберто Заньєр повідомив у середу: «Немає лінії припинення вогню, як такої, але якщо ви подивитеся на позиції двох сторін у вересні й зараз, ви побачите просування цієї лінії на захід».

Генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр відзначає, що на початковій стадії припинення вогню на сході України краще виконувалося сторонами, ніж зараз. Про це він сказав сьогодні, 12 листопада, журналістам у Брюсселі.

«На початковій стадії дотримання режиму було кращим, з меншим рівнем порушень, ніж ми бачимо в останні кілька тижнів», – повідомив Заньєр. При цьому він відзначив, що з моменту досягнення угоди про припинення вогню сепаратистам удалося трохи просунути розмежувальну лінію на захід.

«Немає лінії припинення вогню, як такої, але якщо ви подивитеся на позиції двох сторін у вересні й зараз, ви побачите просування цієї лінії на захід. Тобто були такі поштовхи з боку сепаратистів і достатньо успішні, оскільки вони виграли території. Десь більше, десь менше, звичайно», – сказав генсек ОБСЄ. «У деяких областях, я б сказав, десятки кілометрів, в інших – менше», – додав він.

Генсек ОБСЄ ще раз закликав усі сторони Мінських угод до виконання взятих на себе зобов'язань. «Тому, що ми не можемо допомогти їм, якщо вони не хочуть допомогти нам», – підкреслив він.

Про це повідомила в середу інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу