ОБСЄ заявляє, що рашисти просунулися на Донбасі після «припинення вогню» на десятки кілометрів

16:05 12 листопада 2014 р.


Фото: Informnapalm.org

Генсек Організації з безпеки і співробітництва в Європі Ламберто Заньєр повідомив у середу: «Немає лінії припинення вогню, як такої, але якщо ви подивитеся на позиції двох сторін у вересні й зараз, ви побачите просування цієї лінії на захід».

Генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр відзначає, що на початковій стадії припинення вогню на сході України краще виконувалося сторонами, ніж зараз. Про це він сказав сьогодні, 12 листопада, журналістам у Брюсселі.

«На початковій стадії дотримання режиму було кращим, з меншим рівнем порушень, ніж ми бачимо в останні кілька тижнів», – повідомив Заньєр. При цьому він відзначив, що з моменту досягнення угоди про припинення вогню сепаратистам удалося трохи просунути розмежувальну лінію на захід.

«Немає лінії припинення вогню, як такої, але якщо ви подивитеся на позиції двох сторін у вересні й зараз, ви побачите просування цієї лінії на захід. Тобто були такі поштовхи з боку сепаратистів і достатньо успішні, оскільки вони виграли території. Десь більше, десь менше, звичайно», – сказав генсек ОБСЄ. «У деяких областях, я б сказав, десятки кілометрів, в інших – менше», – додав він.

Генсек ОБСЄ ще раз закликав усі сторони Мінських угод до виконання взятих на себе зобов'язань. «Тому, що ми не можемо допомогти їм, якщо вони не хочуть допомогти нам», – підкреслив він.

Про це повідомила в середу інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу