Низька явка – це протест на вибори без вибору

12:08 27 жовтня 2014 р.

На «гарячу лінію» для виборців дзвонили не тільки мешканці Львівщини, але й з інших областей. Про це на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Підсумки виборів на Львівщині до Верховної Ради України», яке відбулася в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) , повідомив начальник відділу адміністрування відділу державного реєстру виборців у Львівській області Федір Алєйніков.

 За його словами, виборці з інших міст цікавилися перебігом виборів у нашій області та отримували консультації з певних виборчих питань. Дзвінків щодо порушень майже не було. Водночас неочікувано мало було скарг від виборців, які не змогли проголосувати.

- Був курйозний випадок, коли виборці приїхали з-за кордону лише для того, щоби проголосувати, при тому не знялися там з консульського обліку. Отож, вони були включені в списки за кордоном, - каже Федір Алєйніков.

За словами т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського, найактивніше в Україні голосували саме мешканці Львівської області. Всього прийшло голосувати 70 % виборців. Хоча це й менший відсоток, ніж було на виборах навесні.

Але Юрій Турянський вважає, що вибори в області пройшли відкрито, чесно і без таких порушень, які би могли вплинути на їх результат.

І, як повідомила речник ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Олександра Чоловська, станом на 10 годину ранку опрацьовано 90 відсотків протоколів в окружних комісіях.
- Дещо складнішою є ситуація в окрузі №121, де опрацьовано тільки 50 відсотків протоколів. Причина таких затримок – процедурні порушення та певна недосвідченість членів ДВК, - каже Олександра Чоловська.
Причина низької явки виборців, на думку Чоловської, полягає в тому,  що ще напередодні виборів виборці не визначилися, за кого голосувати. І це міг бути певний протест, що нема кого і нема з кого вибирати.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу