Низька явка – це протест на вибори без вибору

12:08 27 жовтня 2014 р.

На «гарячу лінію» для виборців дзвонили не тільки мешканці Львівщини, але й з інших областей. Про це на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Підсумки виборів на Львівщині до Верховної Ради України», яке відбулася в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) , повідомив начальник відділу адміністрування відділу державного реєстру виборців у Львівській області Федір Алєйніков.

 За його словами, виборці з інших міст цікавилися перебігом виборів у нашій області та отримували консультації з певних виборчих питань. Дзвінків щодо порушень майже не було. Водночас неочікувано мало було скарг від виборців, які не змогли проголосувати.

- Був курйозний випадок, коли виборці приїхали з-за кордону лише для того, щоби проголосувати, при тому не знялися там з консульського обліку. Отож, вони були включені в списки за кордоном, - каже Федір Алєйніков.

За словами т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського, найактивніше в Україні голосували саме мешканці Львівської області. Всього прийшло голосувати 70 % виборців. Хоча це й менший відсоток, ніж було на виборах навесні.

Але Юрій Турянський вважає, що вибори в області пройшли відкрито, чесно і без таких порушень, які би могли вплинути на їх результат.

І, як повідомила речник ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Олександра Чоловська, станом на 10 годину ранку опрацьовано 90 відсотків протоколів в окружних комісіях.
- Дещо складнішою є ситуація в окрузі №121, де опрацьовано тільки 50 відсотків протоколів. Причина таких затримок – процедурні порушення та певна недосвідченість членів ДВК, - каже Олександра Чоловська.
Причина низької явки виборців, на думку Чоловської, полягає в тому,  що ще напередодні виборів виборці не визначилися, за кого голосувати. І це міг бути певний протест, що нема кого і нема з кого вибирати.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу