Новий Посол Бельгії в Україні відвідував Львівщину інкогніто

15:13 30 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Перший офіційний візит після призначення на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс здійснив на Львівщину, аби ознайомитись із суспільно-політичною та соціально-економічною ситуацією в регіоні.

Про це Люк Якобс сказав під час зустрічі з заступником голови Львівської облдержадміністрації Юрієм Підлісним, інформує прес-служба ЛОДА.

«Зв’язки Бельгії з цією частиною України найдавніші і трудовий обмін найтісніший. Окрім того, я вже бував у Львові інкогніто (дорогою з Брюсселя до Києва) і мені тут дуже сподобалось,» – зізнався Люк Якобс.

Посол наголосив на важливості налагодження тісних економічних зв’язків з регіоном та на співпраці з бельгійським бізнесом.

Нині бельгійськими інвесторами в економіку Львівщини вкладено інвестицій на суму 541,9 тис.дол.США.

«Бельгійський бізнес хоче бути тут присутній. Можливо, зараз не найкращий час, аби залучати інвестиції, але ви маєте зберегти той бізнес, який є. Ви маєте переконати бельгійського інвестора у надійності, забезпечити хороший бізнес клімат», – зазначив  Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні.

Заступник голови ОДА визнав, що економічна співпраця Львівської області з Бельгією є не надто активною. «Зі свого боку ми вас запевняємо, що зробимо все для збереження бізнесу», – зазначив Юрій Підлісний.

За словами Юрія Підлісного, Україні зараз,  як ніколи, важлива допомога іноземних держав.

«Допомога у підтриманні суверенітету,  територіальної цілісності України та демократичних перетворень. Ми високо цінуємо співпрацю з Королівством Бельгія,» – сказав Юрій Підлісний.

Окрім  зустрічі з керівництвом області та бельгійцями, які тут проживають, у програмі дводенного візиту Люка Якобса - також культурно мистецькі заходи. Це, зокрема, концерт у Львівській обласній філармонії Гія Канчелі на "Контрастах».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу