На окупованому Донбасі запровадили цензуру на листування і розмови, заборонили мітинги і продаж спиртного

19:48 24 вересня 2023 р.

Фото до новини

Запроваджено заборону на виїзд за межі росії співробітникам місцевих органів влади, держкомпаній та держустанов, військовим та цивільному персоналу збройних сил.

Про це повідомляє Агенція. Новини, пише Dailylviv.com.

Так званий голова «днр» Деніс Пушилін підписав указ, яким запроваджується воєнна цензура на листування поштою та в інтернеті, а також на телефонні розмови. Подібне рішення ухвалюється російською владою - хоч і на окупованій території - вперше в сучасній історії країни. Той самий указ забороняє виїзд багатьох чиновників «ДНР» з росії.

Указ опублікований на сайті Пушиліна 24 вересня, за добу після вступу його на посаду так званого голови «днр». Згідно з цим указом, порядок здійснення воєнної цензури буде визначено управлінням ФСБ з «днр», а також регіональними міністерствами зв'язку та інформації.

Цим же указом Пушилін заборонив страйки, мітинги та збори, продаж зброї, боєприпасів та спиртного. Також він обмежив рух транспортних засобів та вибір місця перебування у районах ведення активних бойових дій.

Крім того, запроваджено заборону на виїзд за межі росії співробітникам місцевих органів влади, держкомпаній та держустанов, військовим та цивільному персоналу збройних сил.

Указ також дозволяє силовикам припиняти роботу іноземних та міжнародних організацій, діяльність яких спрямована на «підрив оборони та безпеки рф».

Також указ вимагає встановлення блокпостів, фільтраційних постів і КПП на кордонах «днр» з «лгр» та Запорізькою областю.

У російській федерації лише режим воєнного стану дозволяє запровадити військову цензуру на листування та телефонні розмови. Після 1991 року російська влада запроваджувала воєнний стан лише на території України, окупованій після лютого 2022 року.

Режим воєнного стану також діє і в трьох інших анексованих у 2022 році українських регіонах: частинах Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Українські війська пробили ворожу лінію оборони під Бахмутом, - Сирський

Українські війська звільнили частину селища Опитне біля Авдіївки, - Маляр

Блискавична операція в Андріївці: знищено майже всю піхоту 72 бригади рф, разом з офіцерами і технікою (відео, доповнено)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів