Нова, майданівська, влада – продовження старої, – кандидат в нардепи від Самопомочі

20:28 30 вересня 2014 р.

Корупція, проти якої постав Євромайдан, залишилася. Про це заявив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), кандидат від партії «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Скрипник.

За його словами, основна проблема полягає в тому, що, нібито, зараз маємо нову владу, майданівську, а насправді вона – продовження старої.

- З того, що я чую від колег, які працюють на митниці, – нічого не змінилося. Всі схеми працюють, все – як було. Фактично ми поміняли риторику. Ми стали такими проєвропейськими, але корупційна складова, яка нищить країну, практично залишилася, - каже Олексій Скрипник.

На питання ведучого, чому він не балотувався у мажоритарному окрузі, а пішов за партійним списком, бізнесмен відповів, що вважає мажоритарку величезним популізмом, де ти обіцяєш нездійсненне, окрім дитячих майданчиків . А список дає можливість зібрати добру команду спеціалістів і мати чіткий фокус на деякі питання. Загалом кандидат неодноразово наголошував на професіоналізмі. 
- Є ще один аспект, про який ми постійно забуваємо, - непрофесіоналізм. Тотальний непрофесіоналізм влади. Тотальна наявність людей, які нібито люблять Україну. Шалено її обожнюють, але краще би там був професійний ворог, ніж непрофесійний любитель України. Скільки отих любителів України наробили біди, що місцями набагато більше, ніж вороги.
Також бізнесмен бачить більше плюсів у відтермінуванні на рік торговельної частини Договору про асоціацію з ЄС.
- На жаль ми, на відміну від Росії, слабко подивилися на те, що ми підписуємо. У нас більше ейфорії і романтизму, ніж прагматизму. Тому цей рік дасть нам можливість за деякими пунктами суттєво покращити свою позицію, - вважає Скрипник.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу